• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
Zglob i dugački nastavak. Lakše je kad se skine grana ali ide i bez skidanja.
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pozz svima,
Koje motorno ulje sipate u vaše zetore, Imam zetora 7045, do sada sam sipao Maxima Turbo 15w40, zadovoljan sam sa njim.
Cijena ulja mi nije bitna, bitno je samo da je kvalitetno...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
Modriča je od uvijek imala dobra ulja. Vjerujem da je i sad tak mada ja više volim Inu jer je ona "domača"
 

zetorrr

Novi član
Tu od
22 Lis 2019
Poruka
11
Pozdrav ! Torziona mi je pukla kad stavljam drugu jel ručica hidraulike treba bit do kraja spuštena? Zetor 52
 

zetorrr

Novi član
Tu od
22 Lis 2019
Poruka
11
Kod mene ak nije ručica do kraja spuštena kad guram naprijed onaj dio gdje se topling kači onda mi se dižu poluge. Danas kad sam stavio novu torzionu sve je napeto nema nikakvog lufta i hidraulik neradi kak treba nekad digne do gornje točke a nekad do pola. Ja sam nedavno skidao poklopac nije mi radila ručica fine hidraulike bila zahrđala al to sam razradio i tad sam pritezao torzionu jer je imala lufta dosta. Dal sam možda tad nešto krivo složio možda al radilo je do juče.

IMG-20240116-WA0001.jpeg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
I sad nekad digne poluge do kraja, a nekad ne?
To se događa kad imaš teret na polugama ili i na prazno?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
Trebal si prije probati ponovno poštelati, ostaviti mu malo više lufta. Mada mislim da je veči problem u onoj DMP ručici.
 

zetorrr

Novi član
Tu od
22 Lis 2019
Poruka
11
Skinuo sam poklopac i ova poluga je zaglavila između valjčića i druge poluge i ona ima jako puno lufta IMG_20231223_135901.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
hmmmm, bojim se da ti to nisi vadil, jedino ako si nekome dal da pridrži dok ti masnim i zmazanim prstima slikaš :ROFLMAO:
Malo se šalim, Ta poluga i ide između dva kotačića. Ali moguče da se nekaj i otkopčalo pa smeta.
Luft na osovini je klasika i ako gornja dva kotačića voze donekle po mjestu ne diraj jer bu popravak skup. Jedino ako ideš navarivati, tokariti....

 

zetorrr

Novi član
Tu od
22 Lis 2019
Poruka
11
Slika je od prošli put al kod mene na vrhu nema valjčića Videoframe_20240118_182752_com.huawei.himovie.overseas.jpg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
kod mene na vrhu nema valjčića
Nema jer je kod tebe 52, "novi" tip razvodnika.

Gledam ovaj video onu polugicu nije ni stavio
To je čovek napravil video za gledaoce, kasnije kad niko videl nije ju je stavil jer svaki majstor svoje tajne ima :ROFLMAO:
 

zetorrr

Novi član
Tu od
22 Lis 2019
Poruka
11
Mislim da nisam nešto dobro složio u DMP ručici il možda polugu koju krivo stavio ako imaš koju sliku dobro bi mi došla.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,134
Paaaa, od tog novijeg tipa sumnjam da imam u detalje poslikano.
Pustilo me slikanje tog železja.
Bum pogledal sutra u arhivu, cimni me ako zaboravim ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh