• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Recent Content by bercolinija

  1. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    POZZ pokušaj nać pločicu s podacima traktora, tam bi ti trebalo pisat, tamo ti je u blizini ručice mjenjača.
  2. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    POZZ SVIMA! eto da se i ja malo ukljućim. što se tiće šaltanja ja šaltam iz 2 u 3 bez udaranj, krčenja i sl. Samo dam međugas u leru između druge i treće, da izbaci iz brzine i onda u treću bez problema. Kada bi išao direkt iz druge u treću onda udari. eto, čitamo se!
  3. bercolinija

    Nova Godina

    sretna i uspješna Nova godina svim forumašima!
  4. bercolinija

    Ursus C-360

    hvala gomahers!
  5. bercolinija

    Ursus C-360

    pozdrav svima! da li se moze na ursusu c-360 podizati hidraulika bez ukjučenog krdana? HVALA!
  6. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    pozdrav! ma znam, to sam ja prepisal iz uputstva o održavanju. Pozz.
  7. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    pozdrav svima! eto popisa ulja! PREKO 20 STUPNJEVA rafinerija Hena-Modriča -- Maxima HD S-3 SAE 30 INA Zagreb -- SUPER HD S-3 SAE 30 INOSTRANA ULJA -- B.P. VANELLUS 30, CASTROL CRB 30, FLEETOL HDX 30, ESSOLUBE HDX 30, DELVAC 1230, SHELL ROTELLA T-30 OD 0 - 20 STUPNJEVA rafinerija...
  8. bercolinija

    Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

    Pozdrav! bez brige nejdem, ali dobro je imati, ak se, nedaj bog nekej dogodi. Jos jedamputa fala i pozdrav! :mrgreen:
  9. bercolinija

    Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

    Pozdrav svima! @ arno i zbalija svaka čast na trudu, a posebno zahvaljujem na katalogu djelova za slaviju! Pozdrav!
  10. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav! evo jedne slavije s hladnjakom ulja, valjda :) Pozdrav! :mrgreen:
  11. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav svima! SLAVIA 4S90A 4cilindra, 30 kW http://www.youtube.com/watch?v=Iikv5_EcEBA Pozdrav! :mrgreen:
  12. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav svima! @Grof, hvala na informaciji, sad sam bez brige! tomo vuče ko lud nema kaj! Pozdrav i čitamo se!
  13. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav! Evo jednog videa: TV-826 (824S) http://www.youtube.com/watch?v=ZuVGzs-h3Yg
  14. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav! Nema veze, glavno da upali! :mrgreen: Čitamo se!
  15. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Pozdrav! 1. pokušaj: zavergla 2-3 put i upali, onda se zgasi 2. pokušaj: zavergla i odmah upali i radi. Čitamo se! :mrgreen:
Na vrh