• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Recent Content by Deda Marek

  1. Deda Marek

    POLJObirtija

    @mtd001 ,pak ti je Karlovac bliže :hahah:
  2. Deda Marek

    POLJObirtija

    A ćemu su se onda dečki borili i ginuli 🤔 . Ak je to sve Francek rešil .
  3. Deda Marek

    POLJObirtija

    A kakve je farbe bil Titov general 🤔
  4. Deda Marek

    POLJObirtija

    Koliko imaš dana bojišta (izmišljenih)?
  5. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Kaj nema šusa :hahah:
  6. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    ....s pivom v hladovini :ppozdrav: :hahah:
  7. Deda Marek

    POLJObirtija

    Onda sam ja za promatranje. Imal sam prijatelja kojemu je ovaj rat zel sve,zdravlje ,razum i na kraju život. Njegova priča nakon rata ti je glasila ovak. Veli Tuđman mi nismo ratovali u Bosni,a ja sam bil. Mi nismo rušili srpske kuće,ali i ja sam. Mi nismo silovali ,ali i ja sam. I to ga je...
  8. Deda Marek

    POLJObirtija

    V kojem smjeru se krenulo,za par let bumo se vrnuli na Matiju Gupca i Franju Tahija. Samo da se zamaskira današnja sramota i lopovluk
  9. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ne piše gore za mješavinu 🤔🤣🤣🤣
  10. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ovisi kolko poticaja dobiš :hahah:
  11. Deda Marek

    Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

    ....ali još se nije isplovilo,još je suhi vez pod brajdom gemaja :hahah:
  12. Deda Marek

    Krumpir

    Drin je inače poželjno posebno
  13. Deda Marek

    C-355 360 kočnice

    Nisam majstor,ali to je sve debelo v ekscentru.
  14. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Voda je original za kupanje,dobro meriju
  15. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pomalo ,red sunca,red hladovine :ppozdrav:
Na vrh