• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Recent Content by Frenki F3

  1. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    "to the west"
  2. Frenki F3

    Motorna kosilica

    Dajte malo pojasnite g.Plus... Možda i mene čeka isto pošto imam Hondu i dosad samo superlativi za nju
  3. Frenki F3

    Slike krajolika

    Gr.Bosenstein ( 2448 )u friškom snijegu...a noćas ga bude ohoho još...
  4. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Žena i ja kod rezidbe imamo glavno pravilo: "gdje mi odrežemo tu više ništ ne raste" 😁 Bravo Zorane, svaka čast na pojašnjenju , jedva čekam sljedeću rezidbu, ali idem prvo još par put pročitati post.:ppozdrav:
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Daj prebaci slike u tehnostroj ( prikolice ). Lijepo je vidjeti novi sjaj (y) Bravo
  6. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  7. Frenki F3

    Motorna kosilica

    I moja Hondica je novo ulje zaslužila. Ali fakat vrhunska kosilica...samo ide i ide...
  8. Frenki F3

    Zetor

    Zemlja pognojena+izorana jesenas, ali ovaj zadnji snijeg je napravil beton. No, zeks je to popeglal bez muke. Jedino sam se bojal da se bu freza raspala :ROFLMAO:
  9. Frenki F3

    Traktorske FREZE

    Ova moja poljakinja pošvasana cijela sirota još uvijek služi svrsi... :D
  10. Frenki F3

    Kuhinja

    Ni o okusima.... 😁
  11. Frenki F3

    Kuhinja

    Majke ti, dobro izgleda:love: Pogotovo iz moje šoferske perspektive :confused:
  12. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    To i ja znam 😁
  13. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Zoran, ja sam znal da ništ ne znam o rezidbi, ali sad sam 100 % siguran čitajući tvoje postove. Baš me v bad hitiš :ROFLMAO: Lee Champa, wtf?o_O
  14. Frenki F3

    Slike krajolika

    U retrovizoru dio koji sam ispenjal prije , uf, ufffff....2016/17?! A možda i 2015...i to sam samcat po prvi put....
  15. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Imaš tu dobar restoran "Taverna Serbului" 😁
Na vrh