• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001's zadnje aktivnosti

  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od MUHA u temi Šta smo radili danas 2 s Haha Haha.
    Aha, mtd-ac, kaj veliš sad? Ne diraj taj limič ako hočeš da te služi idučih 15 let ili se mjenjaj sa ZJ-om :hahah:
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od MUHA u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Ne znam ja. Ti ZJ-ovi projekti su za mene postali nedostupni ko Titove tajne postorije, to zato jer ga zajebavam, ali bum se potrudil...
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Frenki F3 u temi Kuhinja s Haha Haha.
    Pogleč na slike krajolika sirotinjski gablec :ROFLMAO:
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Kuhinja.
    Danas opet sirotinjski gablec 😂
    • 20260425_091033.jpg
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Frenki F3 u temi Krumpir s Like Like.
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Imt 509.
    To sve što si nabrojao za 509, ja radim isto i sa labincem😉
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Lee Champa u temi Šta smo radili danas 2 s Haha Haha.
    Koji je vrag videl držati nešto pod plahtama ako je u regalu? :unsure:
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Šta smo radili danas 2.
    Pa nije valjda da je još pod plahtom 🤔 Ja sam na svojoj u 16 god. samo 2x ventili štelao. Mogao i mojoj malo poštelati ventile, kad si...
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od MUHA u temi Šta smo radili danas 2 s Haha Haha.
    Ti isto.... daj misli malo.... pije nego odaš tajnu. Sad ZJ zna da motor nema dost okretaja i sad sljedi ubrzavanje one njegove...
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Kuhinja.
    Kad nemam za salamu i paštetu 😉
  • mtd001
    Ma ne pravim više ništa , samo uzimamo gotovo. Ko kaže da je kuća nepokretna imovina :hahah:
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od llmb0611 u temi Oranje, oranje, oranje...4 s Like Like.
    Jako lijepo se rasipa zemlja...
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Šta smo radili danas 2.
    Baš to, baš su zeznute, mada sam i ja trebao malo ranije krenuti ali nisam stigao, a kad sam mogao vrijeme nije dalo.
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Propali Poluprivrednik u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    To su te vlasulje koje sada busaju. Toliko je gusta pri zemlji da bi ugasila bilo kakav motor, tu nema pomoći. Ja sam prvu košnju imao...
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Ghost u temi Husqvarna motorka s Haha Haha.
    Dao ju bratiću, zaribala mu 026 pa rekoh da ga okrenem na kvarnu stranu 😁
Na vrh