• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Recent Content by Nerim

  1. N

    Jel neko imao iskustva sa ovim motorom?

    Uredu. Hvala. Probam kad se vratim kući. Pozdrav
  2. N

    Jel neko imao iskustva sa ovim motorom?

    Dizel je i neki stari model. Piše dukati. Gledao ga je jedan tzv.majstor, nije dao neki sud šta bi mu moglo biti. Prvo je sumnjao na Bosch pumpu, pa na sitnu al kaze da je to uredu. Možda bi ga trebalo otvoriti, al bojim da nema dijelova. Zna li neko gdje bi se moglo nabaviti dijelova?
  3. N

    Jel neko imao iskustva sa ovim motorom?

    Neće da primi gas kad upali, radi malo i. Kad se počne grijati ugasi se i neće više da upali. Prije toga je radila ponekad se javljao taj problem. Kad se zagrije ili optereti znala je ga malo zaguši i možeš nastaviti dalje. Ako ima neko neki savjet dobro bi došao šta bih mogao uraditi. Imam i...
Na vrh