• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. B

    Guske i patke

    Evo još malo moje družine :drink:
  2. B

    Zašto koke ne nesu jaja ?!

    Kod mene isto koke slabo nose,riječ je je hibridnim(crvenim) nesilicama. Mislim da ih ove promjene vremena totalno zbune :icon_eyes:
  3. B

    Inkubatori

    Ja sam ove godine isto probao sa nasađivanjem jaja od nesilica.I na kraju se nije isplatilo.Od 13 jaja se samo 3 izleglo.Tako da nema koristi.
  4. B

    nesilice

    Evo nesilica,stare 1 god. i 6 mjeseci.
  5. B

    Guske i patke

    Imam ih zasad šest.Na proljeće ih planiram još kupiti.Negdje sam čitao da ih tako zovu jer pokretima vrata i glave izgleda kao da se klanjaju pa su zato povezane sa Japanom.Iako su podrijetlom iz Južne Amerike i Meksika.Ovo mi je prva godina da ih uzgajam i zasad sam jako zadovoljan.
  6. B

    Guske i patke

    Evo mojih japanki :) Stare su 4 mj.I koke nesilice su se ubacile ;)
  7. B

    bozo112

    Hvala!!! :) :)
  8. B

    bozo112

    Dobar dan svima.Novi sam ovdje te se nadam dobroj suradnji i još boljem druženju. Bavim se peradarstvom,odnosno uzgojem domaćih kokoši i japanskih(mošusnih)pataka.Lijep pozdrav svima iz Slavonije :(handshake)::D::D:
Na vrh