• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ja bi napravil nekvu z pocinčanoga inoxa,ali neznam ko ima ateste za to švasati. I rengena za vare
  2. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Al kolko čitam tu na forumu,mora biti 8-mak. Možda ima kolega @Frenki F3 kakvoga od dafa v škednju v rezervi 🤔🤭
  3. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Imam 506,al jebi ga ,pak je imt :hahah:
  4. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    I čuvati ju iza garaže. Motor,naravno posebno,u garaži. Kad najave visoki vodostaj,zmontiraš motor i čekaš da more dojde k tebi 🤭
  5. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    @lijeska,ak buš trebal kakav motor za šajku,imam ti ja jen od kosilice. Potrošnja,prava sitnica,sigurno manja od tebe :ppozdrav: :hahah:
  6. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Imaš ti već barikade prema susedi 🤭. A da si delal,bi si jajca z barke namakal,a ne hadral po koprivama i čekal poticaja
  7. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    A sebe tu ne brojiš 🤔
  8. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Mene je općina zajebala. Ili sebe 🤔. Lani du dali 40 eura nama penzičima,sad 4000. Valjda su im nule pobegle :hahah:
  9. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Blušće ili kak se veli pri vama
  10. Deda Marek

    Visokotlačni perači

    Scheppach Visokotlačni čistač HCE 2600 (2.400 W, 180 bar, Radni protok: 480 l/h) | BAUHAUS https://share.google/e7OWAVZMfcUuhgevL Jel neko zna kak na ovom čudu aktivirati da uzima šampon
  11. Deda Marek

    POLJObirtija

    Ček malo,curik ili napred 🤔
  12. Deda Marek

    VIC

    Da nisi to ti čekal u redu :hahah:
  13. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Nije bolest sve što boli
  14. Deda Marek

    Trimeri

    @plus nisam nikad probal,a flaksam ohoho let. Više je razlika u kvaliteti flaksa. Kupil sam u Prvči neki no name i to čudo,zaboraviš kad si motal zadnji put. ADK iz katc-a ko da je od putra. Troši se kaj to nije istina
  15. Deda Marek

    Trimeri

    To mi nikak nejde z riti v glavu. Kak plastika u vodi mijenja svojstva🤔. Pa nije to špaga da upije vodu
  16. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Malo pristran 🤔. Pa kaj te boli ona stvar za nekaj kaj ne kupuješ? Bila kutija cigareta 1 euro ili 100,nema baš nikaj s tobom 🥂
  17. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Na malu mešu bereš,na martinje prazne lagve pereš 🤭
  18. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pravi pijanci pretaču na slovo m 🤣
  19. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Pa kak🤔. Neki su tvrdili da je tome bil Tito kriv. Ni vrag da je uskrsnul
  20. Deda Marek

    POLJObirtija

    Kak nema? I to više put :hahah:
  21. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    @Frenki F3 ,a to bu služilo za 🤔
  22. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Još je žalosnije kaj su sve copy paste tekstovi. Ajd da se jedan novinar zajebo u računici,ali svima to ispada 1.90. Ovo više nema veze s novinarstvom 😡
  23. Deda Marek

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    To mi nekak nejde skupa 🤔
  24. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ja sam lani naručil peglu za varenje ppr cijevi. Došel je paketić veličine 2 kutije cigareta. Nisam ni preuzel jer znam da tu ne stane pegla. Prijatelju,vraćaj
  25. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Zato komšinica ima tebe da joj objasniš anatomiju :hahah:
Na vrh