• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    grammer sjedalo

    Pa šta radio, nisi neka masa da ga polomiš :)
  2. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

    Ali i ne prerijedak sklop, meni se pokazalo da na 25 je najbolje sijat...
  3. toma84

    IMT 560

    A bi, ali ovisi o tipu zemlje i vremenskim uslovima
  4. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Di je naor tu je bio jarak pa se mora zatrpat, kod nas ako nemaš jarka nećeš ni brat, pogotovo za jesensku sjetvu. Sadašnji su ispali plitki, još dok brana zaruša i to je to :)
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    I ja sam malo za dts orao...
  6. toma84

    IMT 560

    Mi probali sa 560 i 2x14 orat, ide ali u 3-ćoj sporoj... Po meni traktor nije veliki potrošač, ovisi koje poslove s njim radiš. Koliko je plaćen prije 24 godine, toliko i vrijedi, ne mogu se žalit na njega, jedino mu je mana mjenjač jer ima samo 6 brzina koje su premalo za neke poslove...
  7. toma84

    Berači kukuruza

    Ima ko kakvih iskustav sa dvorednim ĐĐ beračima Prednosti njegove i mane
  8. toma84

    Malčeri

    pogledaj na stranici, ne znam, imaju šumarske ,a sad dali i takve...
  9. toma84

    Malčeri

    seppi gledaj, jako dobri
  10. toma84

    Prodajem universala 643 DT

    Kupio čovjek drugi traktor :)
  11. toma84

    MM-agroplus

    Dobro došo
  12. toma84

    Pozdrav

    Dobro došao, pa od kud iz ka :)
  13. toma84

    Pozdrav poljoprivrednici

    Dobrodošao farmeru
  14. toma84

    IMT 560

    Kako se kreću cijene mjenjačima od 577 hvala
  15. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

    Pa ne tjeram ga na 2200 okr, nema potrebe. Po suhom ide sve, ali kad je mekše tu ima manji traktor problema ako nema prednje
  16. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

    kipanje sam ja riješio :)
  17. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

    Ne potroši puno, normalan gas i za svojih 5 jutara zadovoljavajuće. Prednost naspram 540 je kaj onaj ima težak volan, a ovo je ipak hidro:) fali mi samo brzina između 2-ge i 3-će :)
  18. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

    Berba kukuruza 2012 Kod mene se jučer brao kukuruz, prinos neznatno manji nego lani, sve u svemu na vremenske uvijete dobro je
  19. toma84

    Žiška u kukuruzu

    Actelic nije loš, ali cofumin je bio zakon dok ga je bilo u prodaji :)
  20. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Makine i po :) Zeleni je mrak :)
  21. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Nisam probavao,ali bi dizao pošto sam dizao na 4-tu koja je bila zamaknuta unutra ta balu. Ma super radi, prezadovoljan sam.Jedino mi žao šta nisam uzeo euro priključak spojinca, za tim žalim, inače prikapčanje i otkapčanje se odradi jako brzo :)
  22. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Ja sam slagao na 4 isto, ali nije mi utovarivač bio na max visini... Mora bit ovako napred, ima to svoje prednosti, više nego mane:) Mario svaka čast na stroju, imao sam ponudu za takav stroj, ali mi trgovci nisu bili baš zainteresirani za prodaju pa odustali :)
  23. toma84

    IMT

    Svaka čast na kupnji, daj koju od crvendaća :)
  24. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Kaj će mu noževi, to sam smeta masi kad ulazi u komoru :)
  25. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Neka si ju sama obrađuje, pa se neće bojat poreza :)
Na vrh