• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Ivan df

    Tu i tamo dolazi ka nama. Radi u Vindiji, a ovo mu je honorarni posao. Ima radnike :)
  2. toma84

    Ivan df

    Ma nisu, ko bi to isfinancirao :)
  3. toma84

    Ivan df

    Misliš na Bencetića? Maher :)
  4. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Kod mene ko plitko ore, tj do 20 cm ima i urod ne 50% manji nego i više manji. Od kad orem dublje(oko 30cm) propusnost je bolja, a k tome i priprema za sjetvu sa RD napravi svoje, nema sabijnja tla... Prohod i sijačica...
  5. toma84

    Ivan df

    Zna ga Željko uglibit, al pošteno:)
  6. toma84

    Ivan df

    Valjda financijski ne može sve izgurat, a sve je na kredit od staje(koja se prodaje) pa do strojeva koji su pokupovani novi, a to košta...
  7. toma84

    Rotobrane / Rotodrljače

    RD-om radim pripremu za svu sjetvu, i ne mogu reć da su prinosi slabiji radi nje u nekim uvijetima. Tanjuračom samo prašim strnjak i to je to
  8. toma84

    Ivan df

    Ja znam za ovu, ta je u Lazini, tj. Draganiću
  9. toma84

    Ivan df

    Misliš na Šebečića, ili kak se preziva?
  10. toma84

    Ivan df

    Valjda mu ne treba...
  11. toma84

    lijep pozdrav od Sauronx

    Dobro došao
  12. toma84

    Ivan df

    Dobro došal zemljače :)
  13. toma84

    ono sam što jesam

    Dobro nam došel zemljak :)
  14. toma84

    Dado121

    Mi smo stavljali 0,03 na 20 litara plavca, alk se stavi više ne škodi, manja je vjerojatnost da se zgusne
  15. toma84

    Dado121

    A imao sam shellov, zadnji je bio austrooil:) Pakiran po litru, e sad koliko ide ne znam točno, drugi kemijaju s tim, meni bitno da se ne smrzne :) Javim ti sutra koliko ide u naftu tog :)
  16. toma84

    Traktorske gume

    Imam ti ja na 540 13,6, mali je munja na cesti :)
  17. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Neko je počeo fušarit :)
  18. toma84

    Dado121

    Vidite, ja nemam problema s paljenjem. U Ex-u imam euro, pali nakon par okretaja, dok u 560 je plavac sa aditivom, pali isto nakon par okretaja... Probajte sa više aditiva u plavcu ili riskirajte koju litricu eura :)
  19. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Niš, moram i sam do bogeca :) na ljet po koju vreću :) Inače kak je cijena sjemena. Može bilo ko od vas i sam proizvođač :) na pp
  20. toma84

    FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

    Ma ništa mu ne fali, makina i pol :) Mala bomba :) Sad si olakšal zetora :)
  21. toma84

    IMT plugovi

    Kaj ovdje se ore u 2-goj transportnoj :)
  22. toma84

    željezne ploče

    Meni rekli 4 kn/kg u Karlovcu na otpadu kad tražio neki komad, trako da koliko vidim ak imaš po 4 kn uzimaj, u trgovinam je skuplje
  23. toma84

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    MTD daj kordinate sušare :)
  24. toma84

    mikemekis

    Svaka čast na makini, upregni ga ka pravog konja :)
  25. toma84

    Same

    Probaj vedran kc pitat, on ti kemija s takvim stvarima, a i blizu ste si :) Ako ništa servis, samo kaj opale po džepu...
Na vrh