• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Popravak kućanskih aparata

    Ti kad otvoris hladnu vodu, voda ide direktno van iz pipe. Kad otvoris toplu vodu, hladna voda ide na dno bojlera a topla sa vrha bojlera van kroz pipu. Da li je to bojler za montazu ispod ili iznad pipe? Jedina razlika je da promijenis ulaz i izlaz vode na bojleru jer jedna cijev ide do dna a...
  2. R

    IMT 539 i 533

    Jasno Od cega mi je jedna klip supljikav? Los materijal ili losa dizna? A glava treba ovak izgledati kad se koristi antifriz a ne voda.
  3. R

    Popravak kućanskih aparata

    Da jos probas zamijeniti cijev dolaza hladne vode u pipu i odlaza hladne vode u bojler? Mozda je tu nekaj zamijesano?
  4. R

    Popravak kućanskih aparata

    Skini crijevo koje ide na pipu i pusti vodu pa ces vidjeti da li iz bojlera izlazi voda nakon sto zatvoris pipu. Kladim se da imas preveliki dotok u bojler a na njemu mali izlaz pa se on napuhuje. Ako pipu ne otvoris punim kapacitetom, da li voda i dalje curi kad ju zatvoris?
  5. R

    IMT 539 i 533

    Master, tj. Direktni gas ostaje rucni, a ovaj je sporedni? Znaci ako rucni stavis na pola gasa, kad otpustis nozni, traktor radi na pola gasa?
  6. R

    Popravak kućanskih aparata

    E, Puki je na dobrom putu...stari hidraulicar... Daj popusti spojeve cijevi...ako si pretegnuo neku onda se gumica stisne i voda ide sa zadrskom. Pustis ju u bojler pod punim shusom, a iz njega ide kroz premalu rupu pa se ponasa ko balon dok ne padne tlak na nulu. Bravo Puki
  7. R

    Lanci za vaše motorne pile

    Za ljesnjake je svaki lanac predobar ;)
  8. R

    Popravak kućanskih aparata

    Niskotlacni bojler treba pipu sa tri izvoda. Imas takvu ?
  9. R

    IMT 539 i 533

    Ako mislis na dihtung glave, istina....zlopamtilo ;)
  10. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Zato jer smrdi pokvareno mlijeko kad se prolije. Je ti vulki fina guzica ...
  11. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Mozda si ju prerezao na necemu... A laj se tice slaufa koji novi pustaju....to se kod nas zvalo tzv. Rijetki slauf. Natoci u njega punomasnog mlijeka deci ili dva i nebu vise pustal Mlijeko .ora biti unutra vjecno.
  12. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Uhh bilo je nekad u ducanu guma za tacke kaj su izgledale kao linijske za imt prednji kraj samo u manjoj colazi i bile su par mm debele....kroz trnje i kamenje bez problema na trokolica kosilici Bertolini... Nadam se da ih jos ima jer ove danasnje papirnate probijes na otkosu.
  13. R

    IMT 539 i 533

    Puki...ima li njegov IMT remen na pumpi? Muha bi mogao znati da li se moze dihtung na glavi krivo okrenuti ili biti krivo izrezan pa da zatvori kljucne otvore... Svakakvih dijelova ima, pa i skupih
  14. R

    IMT 539 i 533

    Moj idol ..... Nikola, a kaj je sa pumpom? Da li ima lopatice? Provjerio?
  15. R

    IMT 539 i 533

    Decki...nemojte covjeku odmah ubiti sve nade. Pokusaj kosta par eura a raskapanje traktora i ciscenje glave puno vise A ti Nikola...nemoj da to ciscenje limunima traje 10 min... sto dulje tim bolje. Mozes koristiti traktor normalno s tom kiselinom par dana bez brige
  16. R

    IMT 539 i 533

    Ne spominjes termostat....jesi li njega zamijenio? Kupi kilu limunske kiseline u prahu i 10 litri destilirane vode i napuni sistem s time. Prije svega izvadi termostat. Mozes cak i zakipiti tu smjesu prije pa natociti u hladnjak. Upali traktor i nek se dobro zagrije Pusti ga da se tako ohladi...
  17. R

    Akumulatori

    Uzmi. Neces pogrijesiti.
  18. R

    Šta smo radili danas 2

    Bila je 100 kn metar
  19. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Toliko pomazes da suma pati i ceka da dodjes ;)
  20. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Jel bus stigel od tolikog posla? Nakon posla treba uzivati u zivotu a ne s traktorom dostavljati napolitanke...
  21. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    DA li ima opcija kupnje u trgovini kod Chesija ili samo webshop?
  22. R

    Šta smo radili danas 2

    Nisi ti samo Muhanicar...ti si i stemer....da si na miru spal, podnica bi izdrzala
  23. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Komer... mozda ti je jeftinije da platis nekoga da radi umjesto tebe. Ili nemas srece ili si pregrub. Kaj zena veli?
  24. R

    SMIJEŠNE SLIKE

    I kam sad s tim crnim uljem? U potok ili vozis u firmu? Da imas krave, ko u dobra stara vremena, bi ih namazal da ih obadi ne grizu kad ides u sumu po drva...
  25. R

    Automobili

    Tog sam i htio poslati...stavio sam krivi link
Na vrh