• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Tv serije 800

    Hehe😂 a ZJ sve se testiranjem rijesava😂
  2. Krumpironja

    Tv serije 800

    Onda ne mozes usporedivat sa kupovnim, ja sam dao svoje misljenje da moze bit do toga, ne znaci da sam u pravu, moze bit i nesto drugo🤔 Pogledaj Zak kad budes mogo mozda je slab, meni na Mercedesu tocno pise kakav mora bit ne moze svaki
  3. Krumpironja

    Tv serije 800

    Nisi skuzio pitanje...naprvu ova dva aku su skoro isti...ali razlika je u izlaznoj snazi...prvi je 680A a drugi je 350A i jedan i drugi imaju isti kapacitet ali prvi bi ga u zimi roknuo iz prve a drugi bi se mucio, posto je zgrijalo lakse pali jer aku ima povoljnije uvijete...procitaj sta na...
  4. Krumpironja

    Tv serije 800

    Mozda nije do ampera nego do startne snage🤔
  5. Krumpironja

    Općenito

    Također i ja i od ovih sta kupujem folijarce također kazu da nema problema i na vecini cak i pise da su okej u mjesanju sa zaštitom, do sada sam uvijek mijesao i nije se pjenilo i nije bilo problema paleži...kazem barem do sada
  6. Krumpironja

    Općenito

    Reci mi od kuda ti informacija da prihrana ne ide sa sumporom, stvarno me zanima tko i zasto ti je to reko jer ja uredno mijesam to
  7. Krumpironja

    Krumpir

    Probaj rukama posrpicat mospilanom za njega garantiram da ubija ja koristim
  8. Krumpironja

    SEP Lombardini 130 ili bilo koji slični 4x4- savjet

    Mislim da se sada samo prikolica prodaje, ako je to taj isti, prikolica izgleda dobro ali malo puno pita to je tesko prodat jer nisi toliko zastupljeni, to po otocima najvise koriste i po dalmaciji, kod mene imaju obicno goldonije sa pogonskim, u mom kraju bez pogonske nemas sta trazit po sumi
  9. Krumpironja

    Kupujem Kupujem kiper prikolicu 4t realne cijene

    Direktno sa Mirkom Leškom, jako zadovoljan uslogom preko mobitela sve rijesio i dopeljali su mi je na Krk, mislim da je sad 3. godina da je imam, rudo je krace od serijskih jer imam uzi traktor ne treba mi rudo od 130 moje je 80 i osovina je pomaknuta prema centru da zadnji kraj traktora ne trpi...
  10. Krumpironja

    Vadilica krumpira

    Evo moje pa ta tvoja sa videa super radi ne vidim ni jedan problem, samo diskove da si stavio i kotace odlicno vadi
  11. Krumpironja

    Vadilica krumpira

    Cudno, moja na iza lijepo baca jedino bi moro stavit diskove sa strane da reze travu inace nemam zamjerke
  12. Krumpironja

    Krumpir

    Da, Trafos K i Agro K
  13. Krumpironja

    SEP Lombardini 130 ili bilo koji slični 4x4- savjet

    Sad se prodaje po Fejsu par komada, na rucke bez volana
  14. Krumpironja

    Kupujem Kupujem kiper prikolicu 4t realne cijene

    Moja je kao 3t nosivosti ali bez porblema vozim preko 4t i ja sa Leskom jako zadovoljan, dok sam gledo prikolice skoro duze od godine dana sve su bile slabije konstrukcije a cijenom iste ili skuplje po meni odlicne prikolice u svom rangu 2,5-5 tona Moja je placena 34500, sa nadstranicama i jos...
  15. Krumpironja

    Krumpir

    Moja preporuka mospilan, imas pakiranje i bez kartice, ja pustim da pocnu jest ali moras bit ujutro i navecer u polju da pratis ja bi pustio da se pocaste sa 10-15% cime i onda ih sve pobio, zelucani insekticid, za 10min su skvrceni i gotovo
  16. Krumpironja

    Priključci za motokultivatore

    Ae reko sam ti😂
  17. Krumpironja

    Općenito

    Od kad to🤔 Ja ni mlade ne kopam nego prodem sa braunom, a drugi tjedan mi dolaze braunove cetke kupio sam polovno neda mi se cistit rucno a i za travu ce dobro doc, montirat cu ih na malcer kad napravim nosac i u jednom progodu rijesit i sredinu i oko cokota, a motiku imam u planu isto tako na...
  18. Krumpironja

    Priključci za motokultivatore

    Potrazi po modelu na netu, amer je to nema da nema...
  19. Krumpironja

    Batate

    Mislim da nema potrebe svaki dan barem koliko sam cito nije neki preveliki ljubitelj vode, a i moji stoji vec je 3 tjedna u zemlji...zima je kroz noc
  20. Krumpironja

    Priključci za motokultivatore

    Ja na kraju nisam skužio, se čuje u samoj frezi ili u mtk? meni ovo zvuči ko da nešto vrti na suho a to ne može bit a drugo je da dere zupcanik u zupcanik ko da na mtk freza nije iskljucila do kraja, stvarno ne kuzim sta bi u prenosu freze moglo stvarat takav zvuk?Da je trava zeznula lezaj...
  21. Krumpironja

    Priključci za motokultivatore

    Ako je radilo do sada mislim da tih 500m2 nece neku stetu napravit
  22. Krumpironja

    Malčeri

    To sam i ja reko i isprobao, radio sam sa svim vrstama malcera i za travu su najbolji Y nozevi ili neki lagani cekici, a na ovom panexu sta ja govorim su max 600 ako nije i manje
  23. Krumpironja

    Malčeri

    Imam cekice od kila i vidim da za travu nisu ko Y nozevi ili npr panexovi ko sta ima prijatelj duplo manji od mojih, finu travu samo zalegu
  24. Krumpironja

    Krumpir

    Ide ide cekam jos malo pa prihrana, kad budem izvadio jedan cu slikat
  25. Krumpironja

    Općenito

    Kod mene prije 15 ne vijerujem da ce krenut Danas sam glave zabijao da zatvorim to poglavlje i jedna slika, prijatelj sa Holderom i nabijač
Na vrh