• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Samoutovarne prikolice

    A zakaj misliš da će nas balirke u grob otjerat???
  2. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) To je istina da za diskoastom ni nw trwbaš rastepat vakle.Susjed mi na BCS-ki skinul i ceradu, ko da odma prođeš sa prevrtačima. A valjda nemaju nekih slika... Ti pokosio dio drugog otkosa, a ja nisam još ni prvi, ova kiša zeza...
  3. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Diskaste inače imaju veću koševinu zato ja preferiram bubanj, on ak treba i korijen vadi sa zemljom :blackeye
  4. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Je bubanj ili disk SIP. Ja imam 185 bubalj sip-ovu i kosi mi ok i prvi i 4-ti otkos... Pobrusim noževe tu i tamo.
  5. toma84

    Sakupljači sijena

    Mrcinski sakupljač, imaš tak širokih livada ili odma od jednom sakupiš jednu :)
  6. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Čekaj kaj nisi kosio s nekom roto kosom Sip-ovom???
  7. toma84

    Traktorske kose

    BCS 404 :mrgreen:
  8. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave kojom brzinom balirate sjenažu u velike bale???
  9. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Kaj se imaju bunit, žive na selu. Jedino ak si u grad vozil po parku :mrgreen:
  10. toma84

    Cisterne Creina

    cerina, tamo imaš sve
  11. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Same Explorer3 100 8)
  12. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Ja sam jučer radol na 1.5 rali 19 bala ljulja. Čist ok
  13. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Kaj se još nisi ispraksiral orat uz među s tri brazde, ak ju i mrneš prvi put nek mejaš oprosti za početak :mrgreen:
  14. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Eto to si otpeljam i prvi otkos više me moram balirat :blackeye Koliko je to bala po rali i kakva je to trava bila, ljulj?
  15. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2007.-2008.-2009.-2010.

    Re: Sjetva kukuruza Kod mene ko je sprical lumax-om i frontierom baš i nije najbolje uspio. Mi smo pola pošpricali Radazinom prije nicanja a polovicu ćemo poslje nicanja travelom i harmony-em pa da vidimo koji bolje djeluje :)
  16. toma84

    Ima li tko balirku Class Markant 51

    Imam markant 50 već cca 6 god, kvarova nikakvih, maži mazalice i vozi. Mana po meni nema, jedino kaj mi je bubanj malo preuzak. Druga stvar, radi razlicite duljine bala(meni to ne smeta) jer ima onaj zupčanik otraga na zvijezdi di reguliraš duljinu bala pregrub, da ima sitnije zube bile bi bale...
  17. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Ooo, mal se ponovili:) Svaka čast, sam nek te dugo služi
  18. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    A tako sam si i mislio, dolazi sutra u moj kraj... Bio i prošle godine kod mene, makine od strojeva. Po koliko radi balu???
  19. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Ko to radi???
  20. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Ma ja se zaje... Kud bi išal po to 20 km... Dok se vozim munem sa svojom koliko...
  21. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Za koliko rentaš prednju na par dana :mrgreen:
  22. toma84

    objekt šupe

    Zabuši rupe cca 60cm u zemlju, unutra betom i vinkle za koje ćeš šafafat drvene stupove, raspon nemoj radit veći od 5m između stupova jer se hoće sljegat grede od svoje težine. Na krov staviš lim koji je lagani i prihvatljiv cijenom. Za zidove možep stavit isto lim ili daske. kostur napravi od...
  23. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ma dobro je, kad prođe rotobrana ni ne znaš di prva brazda :)
  24. toma84

    Sijačice za trave i travne smjese

    Re: sijaèice za trave i travne smjese... Ne kupuj olt, neće sijat ni sjemensku zob... Ja sam je se riješio i uzeo ovu gore Hassiu, preporod nakon OLt-a, nema štopanja i lijepo radi. Za IMT ne znam kjako sije ali preporučam obavezno neku ravnu tipa va moja i kaj imaju drugi forumaši
  25. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Ne, ne još malo čekat :mrgreen:
Na vrh