• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Općenito

    Šteta da to čujem😞 Ja se nadam boljim danima, da ce sve doc nazad na staro
  2. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    Samo si kompliciraš život😅😂 Probaj prvo sa tima koje imas na mjestu nakrcat i vozit tuda...ako te ne izdrze mjenjaj ali ja sam skoro 100% da ce i te sluzit
  3. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    To su dimenzije kangua i clia a njih imas na otoku koliko hoces, odi u Mk i imas gume tamo sigurno
  4. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    Toliko koliko freza moze povuc bez kardana tereta i te ce te jos dugo sluzit Uostalom...odi u Malinsku kod gumara i mazni mu dve gume koje je neko promjenio jer su izderane za auto... i to bilo koje 14 ce ti drzat...vise od 500 kila ne mozes ni vozit bez kardana
  5. Krumpironja

    Općenito

    A radim ja drva za sebe i dalje ali to mi je taman koliko mogu ne mogu vise ko prije za prodaju a radne snage nema, da ima vjerujem da bi napravio nesto drva, par hiljada kuna se da zaradit, ali zbog ovog cirkusa zvanog korona ne znam sta ce ni od vinograda bit ako se nastavi, vino se slabo...
  6. Krumpironja

    Općenito

    E vidis kod mene bas obrnuta situacija, ja sam do sada jako jako malo rezo jer sam imao covijeka koji je to radio, posto sam od prosle godine presto drva radit za prodaju sta iz zdravstvenih razloga sta zbog nedostatka radne snage i u konacnici cini mi se da i ta prodaja drva ide nekako slabije...
  7. Krumpironja

    Radovi u šumi, izrada drva

    Još da ima dobre gume neke sa ripnom, sanduk kako spada mozda neka zeljeza ili kabinu radi udobnosti a najviše zbog sigurnosti...dobari temelji za dalje Vjerujem da bi 6x6 pomoglo i niža brzina, ako ništa drugo ima bi više trakcije i kontrolirano bi se spuštao a da ne kazem da bi vise vozio
  8. Krumpironja

    Općenito

    Tako su i onda bile...NewOne marka? Ajde bas me zanima tvoji dojmovi, meni su dosle kroz cca 7-8 dana prve, ostale sam dosta ceko, sad kad dvoje budemo imali i komentirali nece se moc rec da reklamiram i namecem svoje misljenje😜
  9. Krumpironja

    Općenito

    Koliko su sad? Ma iskreno ta tezina uopce nije toliki problem ni jedne ni druge ne osjetis ni nakon cijelog dana rada...cak mislim da je vise do rasporeda tezine i kako leze u ruci nego do ukupne mase
  10. Krumpironja

    Općenito

    Nisam ni ja uspio bacit sve sam pripremio i onda me jutro probudilo sa 40l/m2 kise Nh pa cak i nije puno ako gledas kn/h za gnoj. Šta se tiče škara čisto oduševljen, bateriju nisam uspio ni na jednima potršit, ja bi prije odusto. Plave škare su 2,5cm debljine rez i njih zena koristi za skidat...
  11. Krumpironja

    Radovi u šumi, izrada drva

    Kupljenec imo si dve prilike za kupit pogonsku😂 propustio si obe
  12. Krumpironja

    Općenito

    Yara complex posto nisam zbog vremena na jesen uspio bacit vinodar Cuo sam za neko novo super gnojivo i prico mi je prijatelj vinar, uz analize zemlje je njemu preporuka 150kg/h mislim da je oko 300kn vrecica od 25kg zove se nesto na bio...al da me j... ne mogu se sad sjetit i guglo sam i nisam...
  13. Krumpironja

    Općenito

    Stoji mu ko da je rađen za njega 😜 Jel se baca gnoj, ako da koji?
  14. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    Ravnio dio sa cetkom na brusilicu, ono di se spaja na frezu a gazište kotača ne diraj samo kreni orat sa njima i sve će se očistit😜 Jesi skuzio sta ti je bane reko?
  15. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    Bane svaka čast skidam kapu, uopce nisam skuzio do sad da su dva komada krivo postavljena👍🏻
  16. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    Bit ce da cu ih kupit😂 i za orat i za vadit krumpir Zemlja me ne muci pustim ju da se posuši i nakon toga dva puta bacim na pod i same se očiste.
  17. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    A je islo sa zeljeznim bolje? Pitam i za vađenje krumpira... Trebaju mu dva takva komada kad je plug okretac
  18. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    Ja sam stvarno iznenaden koliko dobro ide samo je jako naporno, orao sam u 2 sporoj i na mjestima ide do 25cm sta je za frezu dosta dobro,blokada je obavezna i ja nisam lance koristio a šta se tiče metalnih kotača @mtd001 je imao ih i reko da nije sretan sa njima, on ti mozda moze pomoc posto on...
  19. Krumpironja

    drvena sječka-iskustva

    Iwanho i to je sporo u odnosu na ovo od Darijusa
  20. Krumpironja

    Radovi u šumi, izrada drva

    Pa ja zagovaram na stojecki pilit na visinu metra i pol od poda a ne da klecim pod drvom
  21. Krumpironja

    Krumpir

    Sve ja to napravim mtd ali sta sa travom koji freza ne uhvati🤔
  22. Krumpironja

    drvena sječka-iskustva

    Jesi zadovoljan? Nadam se da ces imat vise srece od mene...8 cm zbog snage i konstrukcije ili😜? Lijepo je nakon dugo vremena vidit ju da radi i da nekome koristi
  23. Krumpironja

    Krumpir

    Ja ne pratim te zabrane jer radim za sebe ne za prodaju, pokusat cu nac neke od navedenih tj nadat se da imaju kod mene ja bi bio najsretniji da imam neki zemljisni dok ne dode van da spricam
  24. Krumpironja

    Radovi u šumi, izrada drva

    Tako se mogu pilit drva do xxx debljine ako su za lozenje, sta deblje to je veci ucinak jer je veca razlika od dna do visine 1-1,5m
  25. Krumpironja

    Radovi u šumi, izrada drva

    Tvoj komentar na tehniku rusenja koju ja preferiram, i nize u postovima je opet bila sprdnja na debljinu drva u mom kraju
Na vrh