• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Traktorske gume

    Ja bi moral zamijeniti prednje gume 6x16 ma IMT533. Nakon 30 g. Su ispucale. Ripna je jos uvijek skoro 2 prsta. Traktor radi 30mdo 50 rs na godinu. Gume prije ispucaju nego se potrose. Koje gume da stavim a da su jeftine i ne ispucaju od sunca? Straznje su kineske TAISHAN i nakon 30g nisu...
  2. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    Ja da se srdim??? Nema sanse. Pa mi smo tu ko familija :ppozdrav: Znas onu...nije bitna velicina pajsera s kojim odglavljujes mjenjac niti u koju rupu ga guras, nego tehnika ;)
  3. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    @ Muha i Plus: Iako ste stariji od mene, nisam ovo snimio kao igrice za vas nego kao brzu pomoc u nevolji. Istina je, neke stvari trebaju trajati...ni deca se na brzinu ne delaju, ali kad je stiska..... ;)
  4. R

    Kupujem Kultivator za kukuruz, špartač

    Kupujem dvoredni kultivator za kukuruz. Vukao bi ga IMT 533 pa imajte obzira. Zemlja je teska Zagorska.
  5. R

    KULTIVATORI - špartači

    Bok svima Htio bih nabaviti kultivator za imt 533 dvoredni. Rekli su mi da ovo nisu original straznji nozevi nego da je to tip stavio od sjetvospremaca i da se na tome hvata korov i da se zastopava. Inace izgleda ok...
  6. R

    IMT 539 i 533

    Nema se tu sto popraviti. U manometru je membrana u obliku kobasice koja se povecanjem pritiska ulja izravnava. Na nju je oricvrcena kazaljka. Jednostavno je dotrajala membrana pa ti je najbolje zamijeniti sve.
  7. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    Ma.ne Osovinicu samo malo stanjiti da se moze izvaditi van bez cekica. Inace je s jedne strane nazubljena pa se zapece... malo ju posmirglas da ide s prstima nutra van i popravak je u trenu gotov
  8. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    Hvala ljudi! Drago mi je ako sam pomogao!
  9. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    Vjerojatno ovisi koliko je potrosena stanga mjenjaca. Ja imam osjecaj kao da se iscupa iz onih zareza u klizacima i digne se na njih. Vjerujem da je do neceg drugog...ima tu majstora koji ce znati bolje. Gledam...od sinoc ima preko 500 gledanja na youtubeu.... Ovdje ima jedan lajk... :unsure:
  10. R

    IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

    Nigdje nisam našao da netko popravi zaglavljeni mjenjač za 20 sekundi kao ja, pa bih htio sa vama podijeliti ovaj video koji sam snimio danas. Ovako rješavam problem kad se zaglavi mjenjač i to za samo 20 sekundi: https://youtube.com/shorts/naQ5A6Hv0lg?feature=share Potrebno je prvo izbiti...
  11. R

    ULJA I OSTALA MAZIVA

    Nasao sam kod Jozica prilicno povoljna ulja marke Viskol. Da li je to netko probao i da li recimo ovo ulje moze zamijeniti transhidrol u IMT 533? viskolube sae 90 Imaju i motorna ulja i ulja za motorne pile... Kaj se prica o tom? Smece ili tak-tak?
  12. R

    Šta smo radili danas

    Ups je rabljeni ups iz kojeg su izvadjene baterije jer su crkle. Snaga je 360W na izlazu. Treba paziti kad uzimas Ups da je takav da kad isprazni bateriju pa dodje struja da se on sam upali nakon toga jer inace sustav nece krenuti dok ga ti ne ukljucis rucno. Ovo je Ups male snage i ganja dvije...
  13. R

    Cijene usluga?

    Koliko ja vidim, balirka ima neki motor naprijed za baliranje a konji ju samo vuku
  14. R

    Cijene usluga?

    Mikke, i ti si u pravu. Sve kosta i tebi je uvijek malo, nama puno i tak u krug. Tu vlada zakon ponude i potraznje. Stroj kosta jako puno i dok je sve ispravno i nema kvara, moze bala biti i po kunu, ali kad nesto krepa, da je bala i 100 kn nemres se spasiti. Zato, ti baliraj, kome pase...
  15. R

    Šta smo radili danas

    Pretpostavio sam....s obzirom na tvoju reakciju, lose?
  16. R

    Cijene usluga?

    Samo baliranje
  17. R

    Cijene usluga?

    Danas susjeda platila baliranje covjeku 6 kn po bali. Nekak mi je to dosta puno. Kaj vi mislite? Kak.su kod vas cijene?
  18. R

    Šta smo radili danas

    Plus, baci to...de bus 4 akumulatora spajal na to u seriju. Ima po oglasima 12V vec od 200 kn. Ja imam 24V Koncara staroga sa NON-SMD elektronikom pa mi je i to prevec i umirovil sam ga. Uzel sam 12 V i drzi mi i solarno i pec za centralno
  19. R

    Šta smo radili danas

    Ko bu zbukal po toj vrucini??? Moral bus ih hudo zalijevati
  20. R

    IMT 539 i 533

    Ako je anlaser neispravan, ni na kratko spajanje nece proraditi. Tebi automat radi ali ne ubacuje do kraja zupcanik. Vrati ga majstoru
  21. R

    IMT 539 i 533

    Pravi "Raketaš" vec po vibracijama zna na koliko se okretaja Raketa vrti. 💪💪💪💪
  22. R

    MUTA motokultivatori

    Dovoljno je
  23. R

    KARDANI na poljoprivrednim strojevima!

    Nisam rastavljao ali mislim da je tu samo komad lamele izmedju dva diska koji se stiskaju o nju. Ako netko zna kako ovo rastaviti tj. Ima ovakav kardan...pretvorio sam se u uho. Po meni se otpuste matice i onda treba odvinuti prsten oko oboda pa sve moze van.
  24. R

    MUTA motokultivatori

    Taj čep služi za čišćenje uljnog kanala kroz radilicu.
Na vrh