• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Motokultivator LABINPROGRES

    Probaj skinuti sajlu i natočiti hipenola u bužir ili ju namazati mašču pa ugurati u bužir. Ak je tvornički tak tvrdo, onda si prepravi ručku za kuplung. Napravi veću pa bu ti lakše stisnuti
  2. R

    IMT 539 i 533

    Slušam... Slika, link...
  3. R

    Mehanička radionica za pile

    Re: mehanička radionica za pile Možda ne otkočiš do kraja.... Probaj malo jače gurnuti dok ne čuješ KLIK jer se mora napeti feder i zakapčiti brava
  4. R

    IMT 539 i 533

    Hvaaaalaaaaa :top:
  5. R

    IMT 539 i 533

    :(snooze): :icon_e_surprised:
  6. R

    Traktorske gume

    Čajna kobasa... http://www.armourtires.com/en/home.asp
  7. R

    Traktorske gume

    Imam kineske Taishan na IMT 533 otraga i dobre su. Koristim ih oko 700 radnih sati i nisu se potrošile ni trećinu. S druge strane imam Rekord Beograd na Pasqualiju 16x4, pogonske, od 1978 godine su gore. Traktor nema brojač radnih sati ali pokopale su mašinu jednom, a i druga je na putu za...
  8. R

    IMT 539 i 533

    Sad ne znam jel bi se uvrijedil ili umislil...
  9. R

    IMT 539 i 533

    Nije to veliko šetanje okretaja, ali se osjeti.
  10. R

    IMT 539 i 533

    Fala, Muha, lisnik, Oliver. Kao i uvijek, jedna slika 1000 riječi ;) Ta cijev je lotana par dana nakon kaj sam kupio traktor. Moguće da je lem popustio jer štangu sam ja prepigao da ne struže po cijevi. Ako je cijev u redu, kaj još može biti?
  11. R

    IMT 539 i 533

    Koja je to cijev i gdje se nalazi? Ne misliš valjda na onu debelu cijev za dovod zraka u motor?
  12. R

    Ležaji, jeftini/skuplji-iskustva

    Već Muha pjeva drugu pjesmu.... Kad sam ja stavil KG (Kinesko gov*o) u traktorski diferencijal, onda je rekel da jooooj kaj sam to stavil, to Kinez, to ne valja.... Sad kad vidi da traktor ide ko mina, sad pjeva drugu pjesmu ;)
  13. R

    Traktorske RALICE

    Evo mog domaćeg rada:
  14. R

    IMT 539 i 533

    Jedno pitanje.... Kad vozim po ravnici u trećoj brzoj, konstantni gas, traktor mi lagano ubrzava i usporava naizmjence.... Kao da mu ja dajem ili oduzimam gas. Nemam lufta na poluzi gasa do leptira. Da li je problem u kutu paljenja, PVP-u ili membrani pumpe niskog pritiska?
  15. R

    Motori Tomo Vinković

    Re: Tomo Vinković 523 - ne prima gas Znam da nije tema, ali bolje da si ga ostavio raditi tih 15 minuta pa da se sam rashladi nego što si ga ugasio vrelog.
  16. R

    IMT 539 i 533

    Komentirajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=YxMuH5lrWIY JA sam mislio da bi motora bilo po cijeloj garaži kad bi ga palio ovako neučvršćenog...Izgleda da ga tip drži sam dok ga pali...
  17. R

    Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

    Jasno, ali svaka roba ima svog kupca koji je spreman platiti cijenu ma kolika ona bila...
  18. R

    Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

    I koja je cifra za novog gospodara?
  19. R

    Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

    Muha, tog Zeku si ti sje... pa si ga restauriral ili si ga kupio sje...og pa ga restauriral?
  20. R

    Traktorske RALICE

    Fala, dečki... bum nabušil još rupa za regulaciju kuta :D:D:D
  21. R

    IMT

    ZAkaj onda svaki 539 prima gas bolje od 533?
  22. R

    IMT

    539 ima rotacijsku pumpu i normalno je da prima gas bolje od 533. 533 sporo prima gas sa klipnom pumpom. NA usisnoj grani, kod leptira imaš granične šarafiće za gas. Možeš mu tamo malo prišarafiti vijak za lergas, tako da poluga gasa bude stalno malo potegnuta pa ti nebude kepaval. Šarafić za...
  23. R

    MTD freza za snijeg - Prerada remenica?

    Orašar, si kaj rešil?? Morti si se prejel gibanice pa te cukor fdrapil :D:D:D
  24. R

    IMT

    Moj ler je tak nizak da se motor vrti tek toliko da ne krepa, a vura ne pokazuje točne okretaje :)
  25. R

    IMT

    Možeš li, molim te napisati koliki ti je pritisak ulja na leru kad je traktor zagrijan na radnu temperaturu?
Na vrh