• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Problem na IMT 533

    Moguce da nisu stavljali na sve, valjda covjek zna sta je vidio
  2. M

    Motor Tomos Automatik

    bilo je ulja oko 3 dcl, nije bilo nista osim platne koja vjerijatno dode na osovinu zupcanika. Malo sam sve gurnuo unutra pa se namjestilo kako treba, vjerijatno kad sam skidao poklopac da sam osovinu povukao van.
  3. M

    Problem na IMT 533

    Moj 89 i ima oduvijek taj sat tvornicki
  4. M

    Motor Tomos Automatik

    Naredio sam vise ne struze, lamela ja fiksna mislim lezajevi su ispravni, ako vanjsku kosuljicu lamele vrtim u rikverc ona vrti veci zupcanik i lancanik ali ni ne skljoca. Ako vrtim kotac u pravom smjeru vrtnje okrece se manji zupcanik i sredina lamele, vanjska kosuljica ne. jel to dobro?
  5. M

    Motor Tomos Automatik

    Nisi citao gore iznad slike ti pise da struze zupcanik(ovaj odmah do lamele) od lamelu, vrti se kad izvadim svijecicu solidno dobro. Sad jel moguce kad je upaljen da lamela okrece zupcanik (i kotac ) i u leru jer struzu jedno od drugo?
  6. M

    Motor Tomos Automatik

    ja ne znam koji je to model Tomos osim da je automatik :D a pogledaj iznad slike i video
  7. M

    Problem na IMT 533

    IMT 539 ima kazaljku za temperaturu tj. sat tvornicki ugraden
  8. M

    Motor Tomos Automatik

    jel ovaj lanac dobro stoji? ovaj prvi zupcanik struze od te lamele http://www.youtube.com/watch?v=rNNS9pxWVuU
  9. M

    Motor Tomos Automatik

    Skinuo sam samo poklopac kod nozice za paljenje, gdje se lamela nalazi? Jel treba cijeli motor skinuti dolje? kad vrtim kotac na jednom mjestu kao da ide teze i kad to prode opet ide lagano
  10. M

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Prije tri dana blizu mene u sjenazi pukao zid silosa, traktor koji je gazio (Sonalika nova ) se skupa sa zidom nasao na boku. Vozac jako izudaran kabina totalno razbijena. Manji lomovi po traktoru, tipa prednji trap nesto slomljeno iza crijeva kipe i tako.
  11. M

    Problem na IMT 533

    jel tebi ne curi na taj cep?
  12. M

    Motor Tomos Automatik

    a jel ima puno to rastavljanja i jel tesko to promijeniti?
  13. M

    Motor Tomos Automatik

    hvala a jel ima za skinuti gdje taj prirucnik?
  14. M

    Motor Tomos Automatik

    Onda ne skljoca, ali nikako ne mogu narediti da se kotac ne vrti. jel mozda fali ulja u mjenjacu ili sta
  15. M

    Motor Tomos Automatik

    malo sam ja njega stelovao ali poslusaj ovaj zvuk kad vrtim kotac, da li je to normalno ili ipak ne? http://www.youtube.com/watch?v=xH5JXWQq3g8&feature=youtu.be
  16. M

    Motor Tomos Automatik

    Meni se nekako cini da je netko dirao sajlu na ulazu ukarburator tj onaj navoj na njoj i ga to pati, nema garezi
  17. M

    Motor Tomos Automatik

    a zasto ne mogu nikako ler narediti jer mislim d je to problem
  18. M

    Motor Tomos Automatik

    Ja sam i stezao taj sarafic i otpustao ali on kad oduzmem gas crkne, reagira na kao ler kad diram sarafic na sajli na karburatoru. Ali recimo kad na tome naredim da on upali vruc bez coka i da radi kao da ne crkne on non-stop vrti kotac. To znaci jel da nije dobar ler jer on bi ga trebao...
  19. M

    Motor Tomos Automatik

    nisam sarafic dirao, vec sta da ga upalim i ostavim da radi (da se ugrije) i onda sta?
  20. M

    Motor Tomos Automatik

    Skinuo karb i nisam nasao tu ler diznu, ima sam sarafic koji se sarafi sa strane i ulazi u karb, promijenio brtvu i opet se isto ponasa, znaci crkne tj. nema lera
  21. M

    Motor Tomos Automatik

    Ako mislis na ovu diznu u sredini i na sebi ima dvije rupice ona je cista. To sam pregledao.
  22. M

    Problem na IMT 533

    Lupa fiber i lanac razvoda palenja kolko cujem
  23. M

    Motor Tomos Automatik

    Jesam, jel moguce ako je brtva izmedu lulice i cilindra malo pokidana da zato to radi?
  24. M

    Motor Tomos Automatik

    Evo uspio sam ga upaliti, ali ima jedan problem. Svaki put moram paliti pod cokom. Kad upali prima gas dobro ali kad smanjim on crkne. Tj kao da nema ler, cim smanjim gas do kraja on crkava. Pod cokom bez davanja gasa dobro radi. Sad kako to rijesiti da ne crkne?
  25. M

    Motor Tomos Automatik

    da sve je cisto, probat cu nasipati jos vise goriva
Na vrh