• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Umjetna gnojiva

    Gnojivo Geo2. Jel radi tko sa tim ? Firma Stockton iz Ivanića. Zvao ih danas pa nisam uspio baš nešta posebno saznati. Ženska nije bila baš nešto pričljiva. Uglavnom, kaže da ove godine više nemaju gnojiva dok ne dobe odobrenje za daljnji uvoz. Jeli rade samo sa velikima ili se možemo i mi mali...
  2. D

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    Ovaj kaže da je platio vrećicu 300 kuna a prodaje kao za 290. Vrećica teška 16,8 kg i 4 vrećice idu na ha. Ma ništa od toga. Niti su mi zemlje nešto kvalitetne niti mi se riskira sa nepoznatim. Svejedno, dečki hvala. 👍
  3. D

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    Jel sijao itko ječam Hyvidio od Syngente ? Sjetvena norma 90 kg / ha. Nudi mi jedan ali cijena nekih 18 kn/ kg. Malo mi to nekako preskupo i prerizično u ova vremena.
  4. D

    Video isječci

    Sve je to lepo dok ne dojde tvoja na red za natezanje. Onda više nije ni lijepo ni smiješno 🤣
  5. D

    ZETOR 5211 pumpa ulja u motoru

    Jesu uopće očišćeni kanali u radilici ?
  6. D

    Oranje, oranje, oranje...4

    Znal sam da je težak ali da je baš toliko 🤔. Moj zeko sa 3 brazde i 200 kila utega naprijed je negdje na vagi. U brdo jedino u rikverc 🤣.
  7. D

    Ursus C-355 VELIKI

    Produžio polugu od kvačila ?
  8. D

    Ursus C-355 VELIKI

    Koliko znam kvačilo je na svim ursusima dosta tvrdo. A za kočnice bude se neki majstor javio.
  9. D

    Ursus C-355 VELIKI

    Tu negdje povuci crtu šilom ili šarafcigerom.
  10. D

    Kupujem Kupujem niski volan za Zetora

    Da samo treba i onu kapicu naručiti ako oče da mu piše Ursus. Ja mislio da je to komplet na kraju nisam nikad ni kupio.
  11. D

    Zelena gnojidba

    Kad sam ju znao zaoravati cijelu ostane ponešto vani. Cijelu zimu bude tak vani i na proljeće.opet tjera. E sad, kak bi bilo da se nikako ne zaora to neznam.
  12. D

    Stočni grašak za zrno

    Posij bilo kakvo žito samo da ne polegne jer onda je problem pobrati. Ili jako dobro paziti na vrijeme žetve. Ove godine zakasnio 3-4 dana i onda problemi. Ostalo ga više na polju nego šta sam dovezao doma. Ovi gdje kupujem sjeme siju zob kao podusjev.
  13. D

    Gorivo ti ljuto ...

    Kod mene ima plavog
  14. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Ma daj. A gdje je tu onda uživanje ? Najbolji dio izostane.
  15. D

    Zetor 6340

    Več sam mislio da budem morao pola kabine raskopati.
  16. D

    Zetor 6340

    Lajtung lijeve kočnice ispod kabine nešta drži ili se meni čini ? Treba skinuti kabinu ili ima jednostavnije rješenje ?
  17. D

    Kukuruz 2022

    Neznam točno ali još za bivše juge a i poslije su neki agronomi rekli da ovaj moj kraj nije za drugo nego za šljive posaditi. U zadnjih nekoliko godina se i one suše.
  18. D

    Kukuruz 2022

    Kod mene bi morala biti jako dobra godina i sve da bude kroz godinu kak treba da bi dobio približno toliko, ali na 2 ha. Evo, npr, lani je bilo prosjek 3 bunkera po rali. Ove godine, neznam zašto, izgleda bolja pa bumo vidjeli.
  19. D

    Kukuruz 2022

    Jel prodaje tko u klipu i po kojoj cijeni ? Okolica Siska.
  20. D

    Husqvarna motorka

    Niti moja Solo 645 ih nema 🤔. 🤣
  21. D

    Zetor 7245

    Nedavno je bilo rasprava o ugradnji hidrauličnog volana umjesto ovog starog zetorovog. Koliko sam gledao po yt i slike od tih prerada valjda su svi stavili hidraulični cilindar umjesto tog amortizera bez ikakvih preinaka nosača. Mislim da i Boro na svom zetoru ima isto takav cilindar iako za...
  22. D

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    A šta bi znali pogotovo ako švercaju. Pitanje kako i kupuju te strojeve. Bio sam predlani kod jednog pa mi pričao da on i nevidi strojeve koje kupuje nego ima tamo nekog tko mu skupi koje kakvih strojeva natrpa nekom drugom u kamion i dovezu kući. Sve ide, kao, na povjerenje.
  23. D

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Dobro si poslao. Poslao sam ti kako bi to trebalo raditi pa vidiš od prilike brzinu diskova kose ali ako je kako dečki kažu za 1000 okretaja kardana onda bolje ne uzimati tu kosu ako već nisi kupio
  24. D

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Ako oćeš pošalji mi broj u pp da ti pošaljem video od svoje kose na Whatsapp. Te kose se toliko brzo vrte da nebi trebalo biti problema niti da kosiš u malo jačem leru. Možda ti šta pomogne.
Na vrh