• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Problem na IMT 533

    bolje da ti zasteka tako nego negdje u polju, meni se to desilo i ja sam uzeo sjekac i s njim ga izbio opet nazad van
  2. M

    Problem na IMT 533

    Odessa88:Mislim da moras kupiti cijeli taj dio da nema samo ventil Osječanin:Pa jesi u pravu ali ona moze biti za puno toga, netko ju ima samo da drzi poluge a netko ima na njoj nesto prikvaceno, to slabo tko dobije s traktorom pogotovo polovnim, to ti nitko nije duzan dati. Ako ju bas zelis...
  3. M

    Problem na IMT 533

    pa slobodno skini i razradi i dugme blokade mozes malo s WD-40 naspricati ako pricas o ovome sa slike da tu dolje ima ventil koji na odredenom pritisku izbacuje zrak ako tu stalno piri onda je otisao ventil http://imageshack.us/photo/my-images/585/imt539.jpg/
  4. M

    Vladimirec T-25

    Gdje u osijeku ima bosist za vladimirec T-25
  5. M

    Vladimirec T-25

    pozdrav svima zanima me jel tko zna gdje ima dobar bošist za Vladimirec T-25 na podrucju Dakova ako nema tamo gdje je najblizi?
  6. M

    Vladimirec T-25

    pozdrav svima zanima me jel tko zna gdje ima dobar bošist za Vladimirec T-25 na podrucju Dakova ako nema tamo gdje je najblizi?
  7. M

    Problem na IMT 533

    Danas sam rastavio volan i koliko sam primjetio sve je u redu sa dijelovima samo cahure promijeniti, jel tko zna koliko tocno ima kuglica u volanu da znam jel sam koju izgubio ja sam 16 kuglica nasao iz puza
  8. M

    Problem na IMT 533

    ok samo ja ne znam sta ti znaci piksna? kakva je to eksentricna?
  9. M

    Problem na IMT 533

    ima fergo kocnice tko kaze da ih oni nemaju, ako je luft na puzu sta treba napraviti promijeniti semeringe i caure a puz kod tokara znaci?
  10. M

    Problem na IMT 533

    Pozdrav svima, danas sam vozio moj ferguson ( IMT-539 ) i kad naide na malu rupu na asfaltu prednji desni točak pocne krivudati, tj kao ljuljati se lijevo desno a na vlanu to ne mogu drzati, jel mi netko moze reci kako to narediti da se ne desava tako sta jer lijevi tocak je miran
  11. M

    Problem na IMT 533

    znam da sam offtopic ali redovito pratim ovaj forum iako nisam nesto aktivan na njemu ali me je pomalo razočarao, vidim tko god da postavi pitanje dobije bilo kakav odgovor ali ja kad sam postavio pitanje prešlo se preko njega kao da ga nema Šteka hidraulik...
  12. M

    Hidropak

    na cetiri ali ako stegnem veliki onda se nece ugasiti zato sam sad naredio da se cesce pali i gotovo
  13. M

    Hidropak

    našpricao sam sa wd-om ali svejedno se ne pali sta s tim?
  14. M

    Hidropak

    moj se pali sigurno ispod 1 bara sta znaci da mali vijak trebam zateci?
  15. M

    Hidropak

    da se pomucim? ja sam vas pitao sta da radim,kako joj je zima ako voda nije smrzla?
  16. M

    Hidropak

    nije takva drukcija je a jesam s WD-40 našpricao i neće opet
  17. M

    Hidropak

    ovako danima me već zafrkava hidropak, naime jednostavno neće se upaliti tj sklopka ga ne upali, kad tucnem po sklopki ona se pokrene. ali onda opet neće kasnije sama se upaliti. kako da ju naštelam na ona dva vijka da se normalno pali ( kad se palio onda tek kad voda jako slabo curi a gasio se...
  18. M

    Problem na IMT 533

    Šteka hidraulik Susjed mi ima IMT 533 s prednjom kašikom, zafrkavao ga je hidraulik i on je promijenio karike na klipovima pumpe hidraulika i ventile međutim sada mu se desi da nekad neće dići kašiku kao i poluge a nekad se zaglavi pa kašika ostane u zraku, kad malo trza on ju pusti tj...
  19. M

    baca ulje na auspuh

    da otišle su uljne karike pa zato baca ulje na auspuh.
  20. M

    Problem na IMT 533

    Koliko ja znam kad bi bilo pomaknuto za jedan zub teze bi palio traktor i dimio bi, nikako bas nikako ne bi bio sporiji na cesti jer to nema veze s tim, to moze sat krivo pokazivati. A da su u tvornici krivo obiljezili to ne vjerujem nikad to nisam cuo ni vidio. zato ako traktor super pali...
  21. M

    Problem na IMT 533

    da moj lupka od prvog dana i to je tako kod njega hidraulik radi super ali eto kazem da je to njima izgleda urodeno
  22. M

    Problem na IMT 533

    To koliko sam skuzio to je kod njih normalno i meni vec tako godinama i nista se nije desilo do sada kao i kad je dignes hidraulik do kraja pod opterecenjem isto tako lupka i godinama isto tako. to je valjda njihova mana
Na vrh