• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Naš vozni park

    Re: moj ferguson.mali. Da li je533 ili 533 Delux. To kak ti je petar rekao, kad uključiš kardan i puštaš kvačilo, karda se treba šprije vrtiti nego ti kreneš
  2. toma84

    Naš vozni park

    Re: moj ferguson.mali. Čestitam na kupnji. Je ima dvostepeno kvačilo makina?
  3. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Dobra tehnika 8) Samo moraš imat mašineriju za to :roll:
  4. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ja znam na jedno jutro imat rolo sjenaže prvi otkos 8-12 bala ovosi o travi. Znači na hektar koja više
  5. toma84

    METAL FACH PREŠA, Z-562

    Jea, one su ipak nekaj posebno 8) Ma zaje...seee
  6. toma84

    Same

    Evo di sam ga uneredio skroz :mrgreen: Trava + voda poslje smrzavanja tla = blato
  7. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... @Baja To djed išo gledat usjeve u polje pa šetao i manevrirao po polju. @šanana Mislim da ti se priviđa :) Nije mu uopće teško na 1500-1600okr, osjeti se to na traktoru da mu je teško.
  8. toma84

    Nije Tehnostroj, ali...

    Preferiram tandem kad bi kupovao jer se vozi najviše po poljskim putevima, ali i dvoosovinke nisu loše, rude su im precizne i nemaju sigurno lokera kao ona stara konjska kola prerađena za traktor a i s njima se da manevrirat
  9. toma84

    METAL FACH PREŠA, Z-562

    Marko nešto si zaboravio :mrgreen: CLAAS
  10. toma84

    FAHR M1302

    Pa kaj ga doma ne odšlepa
  11. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Je 1V ide 10.81km/h ali na 2500 okr, dok 5N je 12.32km/h isto kod 2500 okr (podaci sa brošure od traktora). Ja sam orao na 1500-1600okr i to ti je oko 8km/h. Niusam čekao jer su rekli bili neku kišu drugi tjedan pa sam to zaorao. Išlo dobro, ni voda mu nije smetala...
  12. toma84

    Same

    Ma čekal je oranje pa pranje, stoji već dva tjedna smazan još od voženja gnoja... Sad sam ga bio totalno uneredio :mrgreen:
  13. toma84

    Same

    Evo muska Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link. Kojeg sam danas oprao :) Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
  14. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ma nije prebrzo u 5N na 1500okr, to je oko 7-8 km/h. Evo i od mene koja slika Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
  15. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Lijepo se ore tu kod vas. Ja sam jučer mali i vodu zaoravao :) Slike kasnije da uhvatim vremena @šanana Pa bržiji ti je u 5N nego 1V
  16. toma84

    Ljudi, što čemo????

    Oće mi ko poslat cjenik po kojem dukat plaća mlijeko ovisno o količini mlijeka i ostalim parametrima
  17. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Po snazi ko Claas ali je lakši nešto i okretniji, šta ne?
  18. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Mislim da imaju i modela za manje traktore. ni hurli tak malen
  19. toma84

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Re: I jos jedan... Dečki sve najbolje
  20. toma84

    daniels

    Dobro nam došao na forum
  21. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati A nisu loši sigurno
  22. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Ova je nova ispod čekića :) To je 2,5m ako se ne varam. Diže zetora, nemaš naprijed utega? Koliko dode, dal ima otraga cjevasti ili paker valjak, ne vidi se dobro
  23. toma84

    Cijena sjemenskog kokuruza

    Sad u to ti nisam upućen pošto time se bavi moj stari, ja sam ti zadužen trenutno za pripremu tla ,a on za sjetvu pa on je u to upućen
  24. toma84

    Cijena sjemenskog kokuruza

    Jesu to stare zalihe ili nova pošiljka? Ne znam točno koliko treba ali za ral nije dosta vrećica od 25 000 zrna
  25. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Mislim da si baš ti napisao, znam da sam negdje pročitao i vidio
Na vrh