• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    MIO standard F-400

    Koliko je meni poznato f-450 bi trebao imati g200 motor i duple remenice s time da je na motoru 80/113 , po nekim uputstvima ide remen 17X850 Li , a opet po nekim drugima ide sb 30 ( 30 se množi sa 2.54) isto unutarnja mjera,sad ga ti znaj ???
  2. Z

    Božić i Nova Godina

    Re: Bozic I Nova Godina Sretnu ,uspiješnu i rodnu Novu 2015 !!!!
  3. Z

    Antifriz

    Ako me sječanje ne vara jedna skala je za antifriz sa glikolom(ako se uopće tak zove?) a druga je za antifriz bez njega,to jest koji nije na toj osnovi i da negdje je na skali označeno kod koje temperature su podaci relevantni(al ga meljem)
  4. Z

    Božić i Nova Godina

    Re: Bozic I Nova Godina Želim Vam svima sretan i blagoslovljen Božić
  5. Z

    MIO Honda F600/620

    Evo o čemu je @MUHA pisao oko rasporeda karika,a opet kad vidim ove karike na slici od @Ivanz, meni obje izgledaju isto
  6. Z

    ŠTORE 402 DT - obnova (puno slika)

    Nije uz temu al da pitam,jel ono u desnom kutu "kraljica peći" ?
  7. Z

    Šta smo radili danas

    Da borovica ,moja greška krivo napisah, Hvala
  8. Z

    Šta smo radili danas

    Tu pri nama znaći tebi prek brega, ljudi ju zovu borvica i da koristi se za dimljenje mesa . A neki stariji još njome čiste stare zidane peći.
  9. Z

    Priključci za motokultivatore

    Čemu kutni reduktor, pogledaj (homemade) roto kosu od člana Muha,samo ne znam u kojoj je temi,kad nađem javim
  10. Z

    MIO Honda F600/620

    Pa o GX-u i pišem ,moj je sa uljnom kadicom,pogledaj sliku u mom albumu pod mio standard,iako je slikano od strane auspuha vidi se posuda ispod poklopca filtera
  11. Z

    MIO Honda F600/620

    Ovisi koji tip filtera imaš ,ako je ispod poklopca filtera bijela prozirna kadica onda u nju ide ulje do oznake ( navlažiti i spužvicu sa uljem) ako je kućište filtera bez kadice onda imaš papirnati filter i nemaš kam nalijati ulje
  12. Z

    Lanci za vaše motorne pile

    Meni se čini da su Husqvarna i Jonsered ipak još uvijek na 1.5 debljini lanca
  13. Z

    Tv serije 500

    Re: Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?! Možeš da voziš samo ga navezi na rikverc da motor bude otraga da ti ne trpi auto (amortizeri),nije auto ko traktor da treba pritisak na kuku ,pa i sama spojka ne trpi velika opterečenja čini mi se da je maksimalno dozvoljeno opterečenje...
  14. Z

    IMT motokultivatori

    A jesi li poskidao zaštite s košuljica na novim ležajima?
  15. Z

    Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

    Oko 2 litre do vijka,hipenol 90 i bilo bi dobro da urežeš navoj na onoj velikoj matici ispod volana za mazalicu,pa tu i tamo podmažeš aksijalni ležaj
  16. Z

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Sve naj za rođendan Ajkula i Stafmen !
  17. Z

    Tv serije 800

    Ma super sad je tomek u hotelu sa pet zvijezdica
  18. Z

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Sve što je kolega dlesa18 naveo u vezi honde serije 6xx stoji ,još bih nadodao da imt506 i honda 6xx serije nisu za usporedbu.E sad ne kažem da imt ne valja ali( taj ali ) upravljivost i niže težište su na strani honde a tu su još i blokade.pa pogledajte samo koji krak upravljača i širinu među...
  19. Z

    MIO Honda F600/620

    Re: MIO standard F-400 Dobro ti se čini da to nije 400 serija i da to je u cijelosti g 42,getriba je slična ko na seriji 600 ali je drugačiji raspored brzina,jednostruka remenica,drugačiji španer remena i prihvat ručki na getribu
  20. Z

    Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

    Mislim da u radioničkom piše da se capice štelaju na 38 mm od osnove lamele,možda je problem u tome kaj nisi mjerio od osnove pa su ti sad capice udaljenije tj više ,imaju veći hod za odvajanje,pa je i stoga kuplung tvrđi
  21. Z

    Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

    Da li je kuplung prije rastavljanja bio tvrd ili mekan?
  22. Z

    Brenze- nejednako trošenje disk pločica

    Ako gumica nije čitava ušlo je smeće i voda pa je klip zahrđal i nema više nesmetan hod tj otežan mu je rad pa stoga ne koči dobro
  23. Z

    Brenze- nejednako trošenje disk pločica

    A jel čitava zaštitna gumica klipa na čeljusti?
  24. Z

    Priključci (tvornički i homemade)

    Majko mila pa ovo je gadno vidjet a tek doživjet,šteta ma čista katastrofa
  25. Z

    MIO standard F-400

    Po tvome je vanjska mjera manja od unutarnje, jel to doista tako?
Na vrh