• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Kućni ljubimci

    Ove velicine i jos malo veci su jos jestivi i fini.. cim se pocnu tjerati, barem muski, jedino hrana za cucke. Ja se u potpunosti slazem da treba vojsku poslati i sve raspolozivo naoruzno ljudsvo da cim vise te gamadi rijesi.
  2. M

    Pšenica 2024 - 2026

    Nema razloga za brigu, cijena ce nadoknaditi sve..
  3. M

    Kukuruz 2026

    Kod mene u selu je poprilican broj rali ovog proljeca i prosle jeseni ostao neposijan. Nesto je cak bilo i uzorano na jesen, ali ovog proljeca nije posijano. Mislim da to govori sve, a kod nas se ne placa ni centa zakupa.
  4. M

    Muhe u štali

    Ja namazem sve stokove oko vrata, sve cijevi od vode od pregrada i onda kaj mi ostane mazem kartone. Uglavnom puno vise slijecu i krepavaju po cijevima i stokovima nego po kartonima
  5. M

    Kućni ljubimci

    Ja mislim da joj jednostavno nije sila biti u njoj kad moze spati na tepihu od ulaznih vrata. To malo kaj provede u boksu, ocito se nije bi priviknula i naucila na nju
  6. M

    Kućni ljubimci

    Ja imam od sendvic panela, ali moja nece boraviti u njoj. Ionak je stalno pustena, ali i kad se zatvori u boks, nece u kucicu. A ak je svabu, onda gusnatu kucicu mu napravi jer ove ostale bude pogrizel u trijesce 🤣
  7. M

    Kastriranje mužjaka svinje prije klanja

    Ja imam strahove od mesa bicka ili nerasta zato uvijek tovim zenske svinje za sebe. Ustroji ga i barem 2-3 mjeseca dobro hrani pa kolji, inace ce cijela ulica smrditi po nerastu kad se to bude peklo i kuhalo.
  8. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Na mojim dimjacima su betonske kape, one na 4 "noge" i nema problema s njima. Ja sam svoje dimnjke dao obuci u lim sve ono sto je mimo krova, a najvise zbog predostroznosti da ak ih potres zrusi da ostanu u limu. Jesam li u pravu ili ne, nadam se da ne budemo saznali
  9. M

    Kućni ljubimci

    Cagalj.
  10. M

    Kukuruz 2026

    Bas tako kao sto kaze Ivan, ja sam nekoliko puta tako prihranjivao kukuruz, ali pred kisu i pokazalo mi se dobro. Samo sad docekati kisu, mislim da cemo se nacekti
  11. M

    Šta smo radili danas 2

    Svaka cast, ali jel ima kakvog blaga da popapa to sijeno??
  12. M

    POLJObirtija

    Ima tu kolega na forumu koji ima fino vino po vrlo dobroj cijeni, tak da ne kupujte drek, kad mozete kupiti dobro. Nisam ja neki reprezentativni konzument, ali ne bolje malo, a dobro, nego puno, a lose
  13. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Po mojem misljenju, od takve psenice bude slaba vajda, a kukuruzu ne bude nista
  14. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Ja sam 15 do 6 strugal sajbu na autu
  15. M

    IMT 539 i 533

    Daj slikaj pritisak ulja na ler gasu. Hahahahaposebno nakon kaj se zagrije Salim se. Definitivno, traktor broj 1 za kucne potrebe
  16. M

    Potresi

    Osjetil sam i ja . Blicnula je struje na sekundu
  17. M

    Muhe u štali

    Mazem. Onaj neoex se ramuti 100 g u 1 dcl vode i namazem po stali komade kartona koje objesim, cijevi od vode, stokove vrata. Gledam da zivotinje ne mogu to lizati, ali da muhe lizu. I onda samo 1 tjedno malo poprskam s vodom da se aktivira taj insekticid. Drzi sigurno 3 tjedna, mjesec dana pa...
  18. M

    Muhe u štali

    https://agronom.hr/proizvod/alphi-azamefitos-10-100-g/ Uspio sam naci ovo. Ista je djelatna tvar pa cu probati naruciti. Uglavnom, moja preporuka je za ovo sredstvo jer stvarno muhe padaju kao pokosene
  19. M

    Muhe u štali

    Jel mozda netko zna gdje se moze nabaviti prah NeoEx? Od lani mi je ostala jedna vrecica i potrosio sam, i sad gdje god da nazovem nema ga. Stvarno je djelotvorno sredstvo i vrlo dobro rjesava muhe.
  20. M

    Stočni grašak za zrno

    Taj stomp bas nista ne vrijedi.. uzalud vrijeme, voda i nafta
  21. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Povratak iz obilaska. Bil sam u pravu, pol krumpira koji je malo u zavjetrini, nije dobio po nosu, a pol koji je na cistini, potpuno sprzen od mraza. List voden, raspada se pod prstima. Jel ima kakva sansa da opet potjera, pitanje je. Kukuruz koji je niknuo, tjera 2 list, pozutio kao limun. Jel...
  22. M

    Vremenske prilike-neprilike

    I kod mene na krovovima auta mraz.. ode krumpir u pm..
  23. M

    Kukuruz 2026

    Ja to odmah poslije sjetve pospricam sa 3 l totala po rali i jedno vrijeme je mir
  24. M

    Šta smo radili danas 2

    Ako zavrsim sutra na vrijeme na poslu, mogu se zaletiti tamo. Ako je istina da rade do 16 h. I ja sam ih sad zvao nekoliko puta, ne javljaju se
  25. M

    Kukuruz 2026

    Ja bih rekao da pravila nema i za to je dokaz lanjska godina. Djelomicno bih se slozio s kolegom da je i kod nas prijasnjih godina rana sjetva bila bolja sve do lani. Iz mog lanjskog primjera mogu reci da su svi kukuruzi sijani pocetkom travnja podbacili barem za 50 % naspram jedne njive na...
Na vrh