• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

600 blatnih konja , jooooj !

K

krx pozega

Guest
Koji im k... uopče bi da ulaze u takvu njivu sa takvim traktorom a ni pje ške ju ne bi mogao proči
 
R

Ratarko

Guest
Å vabe su vrijedni ljudi pa idu u polje i kad nebi trebali :wink:
 
B

Bobo

Guest
Nije to odlika vrijednog covjeka, negu tulavog!

Da je vrijedan, cijenio bi on svoj trud koji je ulozio i pricekao bi par dana da se zemlja imalo osusi...

Ja, recimo, imam 9 jutara repice i okasnio sam zbog kise s bacanjem gnojiva, e, kad je ona porasla, i ojacala, traktorom bi previse izgazio, pa smo lijepo bacali gnojivo rucno... Tako je i herr Svabo mogao taj dio rukom bacit, a ostalo traktorom, ako je bas taj dan moralo bit uradjeno...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam inače stručnjak za zapasti,ali ovo je stvarno glupo...a imam ja takvog komšiju,koji kad god prođe u polje moram biti u pripravnosti,jer uvijek negdje zapadne...jednom je sa imt 533 zapo tako da ga je moro lik sa john deerom od 120 ks čupat,jer je uletio u močvaru--da bi oprao gume--.a svud oko njega blato kao i ovdje...šou..
 

Najnoviji postovi

Na vrh