• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ažuriranje Zahtjeva za potporu u AGRONET aplikaciji.

dtoma01

Novi član
Tu od
5 Lip 2022
Poruka
1
Pitanje vezano uz AGRONET aplikaciju. Iz Agencije za plaćanja traže me ažuriranje ovogodišnjeg Zahtjeva za potporu zbog nesklada između parcela u ARKOD-a i podnesenog Zahtjeva. Kada kliknem na gumbić "Ažuriraj", aplikacija od mene traži da ponovno ispunjavam svaki pojedini list (A,B,C itd), te uz ponovni pritisak gumbića "Ažuriraj" na listu B, sama briše parcele koje trebam izmijeniti. No, nakon ispunjavanja i pregleda svih podataka, kada odem na pretpregled podataka, aplikacija mi NE pokazuje da je na listu A ispunjen dio vezan uz "Izravna plaćanja" (kućice više nisu označene iksićem). Koliko vidim, ne nudi mi ponovno ispunjavanje tih dijelova Zahtjeva (izravna plaćanja, proizvodno vezana potpora itd). Zanima me je li ovo pogreška vezana uz aplikaciju, odnosno je li uopće moguće promijeniti već podneseni Zahtjev? Bojim se da ako predam takav Zahtjev s neispunjenim listom A, da će mi se poništiti već predani Zahtjev. Zbog toga me zanima je li uopće moguće samostalno ažuriranje podataka u AGRONET-u ili je bolje obratiti se stručnoj osobi? U uputama ne pišu postupci vezani uz ažuriranje Zahtjeva, već samo oni za njegovo ispunjavanje. Hvala na pomoći. Kome se uopće inače mogu obratiti vezano uz probleme s aplikacijom?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Pošto bi ove godine moglo biti dosta ažuriranja po pitanju jedinstvenog zahtjeva i same dopune i ostalih problema pa evo jedan refresh teme.
Uz to i pitanje: Jel kome dns jučer šteka agronet aplikacija, točnije list A se uredno ispuni/potvrdi a na list B neće da otvara!?
 

Najnoviji postovi

Na vrh