• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS kosilica - ulje za mjenjac

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Pozdrav svima. Imam BCS kosilicu, ne znam koji je to model (nesto kao 622 samo to je mislim noviji), koristi ACME AL-480 motor na benzin i petrolej, širina hvata 115cm. Zanima me zna li netko koje ulje ide u mjenjač i koliko ga treba?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Bilo kakvo, glavno da ga ima.

Kod mene je unutra Super 3 koji već 15 god nije dirano....
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Moguce da je tako i kod mene, iako mi se cini da je nesto gusce unutra. A kako je sad mjenjac poceo teze prebacivat, probao bih prvo zamijeniti ulje jer isto vec nije mijenjano barem nekih desetak godina, pa me zanima sto je proizvodjac zamislio.
Ako ne nadjem stavit cu hipenol gtx 90, 4L mi vec stoji, pa cu jos kupiti po potrebi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh