• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bkirinci

bkirinci

Novi član
Tu od
19 Tra 2015
Poruka
1
Poštovani, da se predstavim, ja sam iz Karlovca, imam 47 godina, bavim se uzgojom kunića( Orijaši i Belgijski šarci), bavim se pčelarstvom za osobne potrebe, bilo je tu i više košnica, ali imao sam jednu zimu izrazito puno pomora, te sam ostao na par košnica nadam se da ću se brzo oporaviti i nastaviti s prekrasnim hobijem. Pratim već godinama ovaj forum, učim iz njega i evo konačno se prijavio. Od nedavno sam vlasnik traktora Tomo Vinković 732, sa frezom od 120 cm i Malčerom 100 cm. Prodavao sam voćar i nikako da ga prodam ali nisam mogao naći nikoga da pokosi travu, pa sam bio prisiljen kupiti traktor da mogu sam to održavati te da ne raste trnje po njemu. Evo toliko za sada i znam da će mi ovdje biti zabavno s vama, a nadam se i vama samnom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh