• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bresse Gauloise

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Jel ima netko da uzgaja ovu vrstu kokosi, zanima me zasto ih nazivaju najboljom peradi i po cemu su posebne?
Ako nekog zanima naso sam na internetu sliku ovak izgledaju kokosi i zaklani pilici
images (1).jpeg
1.JPG
Navodo ih jako cijene u kuhinji i meso im dostize i do 40 eura/kg al meni se baš nekak ne svidaju ove plave noge nekak su mi zute od mojih domacih lijepše
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Za 50 eura po komadu kolko neki traze za njih kod nas bi svojima i noge i svako pero pofarbo😂
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Jel ima netko da uzgaja ovu vrstu kokosi, zanima me zasto ih nazivaju najboljom peradi i po cemu su posebne?
Ako nekog zanima naso sam na internetu sliku ovak izgledaju kokosi i zaklani pilici
View attachment 21116
View attachment 21117
Navodo ih jako cijene u kuhinji i meso im dostize i do 40 eura/kg al meni se baš nekak ne svidaju ove plave noge nekak su mi zute od mojih domacih lijepše
To je kokoš izuzetne kvalitete i njihovo se meso (pogotovo prsa) koristi prvenstveno u gourmet-restaurantima! Za mene osobno nema bolje piletine od bresse i poulrade! To je vrh peradarstva!!
 
Na vrh