• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cnc izrada

dani27

Novi član
Tu od
28 Svi 2023
Poruka
6
Koliko traje taj proces i jel komplicirano sto se tice papira?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,920
Original račun na ime i prezime i na TP.
Broj su ukucali u slučaju oštećenja ili nestanka original pločice.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Koliko traje taj proces i jel komplicirano sto se tice papira?
Otiđi u najbližu stanicu za tehnički pregled i lijepo pitaj ljude koji tamo rade. Nebitno je što o tome mislim ja s nešto malo iskustva, ili moj prijatelj bez iskustva, ili forum (koji funkcionira tako kako funkcionira). Jednostavno je, u stanici za tehnički pregled i registraciju vozila znaju odgovore na sve tvoje nedoumice i pitanja.
PS
Nisam bez "takvog" iskustva, znam točno što sam ti natipkao, mogu sve i argumentirati, ali forum ti to ne može riješiti, samo ti osobno u stanici za TP.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,920
Otiđi u najbližu stanicu za tehnički pregled i lijepo pitaj ljude koji tamo rade....... Jednostavno je, u stanici za tehnički pregled i registraciju vozila znaju odgovore na sve tvoje nedoumice i pitanja.
Ajoj! :unsure:
- Kupio auto prikolicu i došao na TP.
Tražila me da donesem potvrdu da je ta trgovina (MERKUR) ovlaštena prodavati prikolice. Otišao u drugu stanicu TP i riješio registraciju.
- Glupača u STP nije znala što znači CNG (ona pozna samo LPG) i poslala me u CVH u Zg.
Drage volje otišao da oni u CVH vide kakve glupače rade kod njih. Likson kopirao knjižicu vozila i flomasterom zaokružio CNG. Došao ponovo na TP i njezino veličanstvo valjda dobilo "jezikovu juvu" pa mi napomenula da sam joj mogao objasniti što je CNG.
Da pojasnim plinove za pogon vozila:
LPG je plin propan butan
CNG je plin metan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Upravo tak, treba se raspitati u par stanica za tehnički pregled pa dok naletiš na nekog ko je voljan malo proćitati štatute ili je upoznat sa njima pa istepe ko iz rukava kaj ti treba.
 

CNC Ing

Novi član
Tu od
30 Ožu 2024
Poruka
1
Postovanje
Sto se tice SolidCAM programiranja jako temeljna objasnjenja sa dosta primera iz prakse sam stekao preko sajta

 

Najnoviji postovi

Na vrh