• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dani travnjaka 2008

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam bio danas popodne, onak solidno, par izloženih traktora i tak....

Nego neki tip danas sjeo u novog Classa i ode sa sajma s njime, reko valjdqa na probnu vožnju, ali izgleda da ga je kupio i otišao doma s njime, prestigao sam ga na putu prema doma!!
 
F

Fritz

Guest
Ako je uzeo Claas Celtis-a, taj je prodan u Virje.Na slikama di je Celtis u na kabini u gornjem kutu je papir da je prodan.Zaokružil sam di je papir,slabo se vidi,ali se nadam da budete vidli.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dani travnjaka 2012

otišao danas malo do Koprivnice,ocjena nema,bio jedan sa dva Lamborđinija,Danijel iz Pleternice,Agromehanika iz Bjelovara,Agroklub iz Križevaca,sve u svemu jako loše jedino su konji bili ljepi za vidjeti i Podravske cure:partyman::partyman:
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Sto mi nije jedan od 65 KS nebitno da li je svetlo zelen , plav ili crven sa kaibnom.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali netko nailazi ili prolazi kroz Koprivnicu ovaj vikend,pošto su 17 dani travnjaka,nadam se da bude nešto bolje za razgledanje u odnosu na prošlu godinu,navodno besplatno za izlagače poljo.mehanizacije,uglavnom budem protegao noge ovaj vikend do KC,:cool2::cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E Ajkula,baš sam htjela napisati da dolazimo i mi,a onda se muž sjeti da on ide na maturalnu proslavu sutra,a pošto se to uvijek slavi do jutra,od Koprivnice ne bude ništa.Ali ćemo zato ići u šestom mjesecu na MESAP u Nedelišću,tu nema zime,desetak km je od mene pa nikakav umor neće biti izgovor.:cool2:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Užas,koma,totalno razočarenje,od traktora samo jedan Kinez,dva malčera,jedna kosa i malo tehnike za košnju travnjaka,ajoj gdje je to od prije nekoliko godina,jedino zanimljivo su bili danas konji,bilo ih je odasvud,malo mi zapelo za oko konjički klub Roca,ali i ostali su imali prekrasna grla,bilo je cvijeća i velika količina domaćih proizvoda i rukotvorina,ah valjda je nastupila teška besparica pa nema interesa za izlaganjem
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega jako ljepe slike..........a konji posebno,,,,,,,o damama nečemo raspravljat,jer mi je bijela boja ufffffff,,jako dobra:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma Bagi i meni je bijela boja draga,ipak ja navijam za Hajduk,ah pardonček ti si garant mislio na ove mlade djevojke,sad bum zvao tvoju hanumen da te izdeveta,malo šale ali konji su zbilja u top formi i sve pohvale vlasnicima na tolikom trudu i ljubavi,evo ova djevojka na 4 slici čak ima neki prsluk tipa onoga kao što imaju motociklisti u slučaju pada
 
Na vrh