• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darko 78

Darko78

Novi član
Tu od
27 Velj 2019
Poruka
12
Postovanje! Vec dugo pratim ovaj forum i izuzetno sam zadovoljan, mnoge stvari sam saznao i unaprijedio u svom radu zahvaljujuci upravo ovom forumu. Zovem se Darko, imam 41 god. i zivim u okolini Kozarske Dubice u Republici Srpskoj, BiH. Bavimo se proizvodnjom mlijeka i imam i nekoliko krmaca. Obradjujem oko 20 ha zemlje, koju pored svoje uzimam u i zakup. Od mehanizacije posjedujem traktor Zetor 6945, plugove IMT 12 coli, tanjirace 28 diskova, brnace, sijacicu OLT 4 reda mehanicku, silokombajm Mengele MB 290, samoutovarnu prik. Deutz Fahr K550... Zahvaljujuci vasem forumu prvi sam u svojoj opstini poceo sa sjetvom stocnog sirka i sudanske trave 2008. god. Do tada niko kod mene ih nije sijao. Kao sto rekoh vec dugo pratim forum, ali iz nekog razloga se nisam registrovao, ni sam to ne bih znao da objasnim zasto. Nadam se da cemo se ugodno druziti i razmijeniti iskustva. Ako pogrijesim ispravite me, dok se malo ne uhodam u stavljanju postova. Hvala Vam unaprijed i jos jednom veliki pozdrav!
 

Najnoviji postovi

Na vrh