• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darko521

Darko521

Novi član
Tu od
10 Tra 2016
Poruka
1
Pozdrav svim forumašima. Ja sam iz Čazme točnije iz Grabovnice, to vam je selo u kojem se nalazi već poznato imanje obitelji Salaj koji za Božić okite svoje imanje lampicama. Razlog mog priključenja forumu je nedavna kupnja Tome Vinkovića TV-521 kojeg treba dovesti u radno stanje pa ću svakako trebati prijedloge i savjete svakog od Vas koji može nekako pomoći. Nadam se da ću i ja svojim savjetima i znanjem moći pomoći zajednici. Inače sam zrakoplovni tehničar koji se eto voli baviti i poljoprivredom.:(bow):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok Darko521, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
Na vrh