• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr agrotron 4,85S

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ja sam ga zvao i znaš kad ti neko preko telefona kaže da je ok onda znaš kakvo bu stanje kad tam dodjes
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-fahr-agrotron-4.85s-oglas-11635255

I da li je netko išao gledati ovaj traktor?Ima li neku veliku manu kad se još uvijek prodaje?

krajem prošle godine smo kupovali traktor te klase i išli gledat ovaj...

Došli i otišli prije nego se gazda pojavio,koliko sječam curi gorivo,curi ulje(par fleka na različitim mjestima,sve 4 gume različite,prednja lijeva raspadnuta na boku,konci vire,zadnja desna skoro prazna,prednja desna neka obična stavljena,ni radijalna nije...

Uglavnom napravili oko 2500km okolo naokolo i jedva našli traktor,sve su to večinom krampovi što je ostalo u oglasniku,sve koje smo gledali još uvijek se prodaju praktički pa ako koga zanima još koji slobodno nek pita da se ne voza bezveze...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Istinu kazes ovo kaj je po oglasu je krs a i izvana dolaze sve gori strojevi
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
najajči mi je lik što prodaje ovaj agrotron

http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-fahr-agrotron-106-oglas-7352919

Pitam ga po slikama izgleda očuvan, kakav je uživo, kaže odličan, dođem tamo i pitam ga šta to je to nije taj traktor,kaže je ali su slike kad je dovezen iz francuske,pa koliko je kod vas,kaže 5 godina :mur:

ja i stari gledamo i ne vjerujemo (mislim ono uspio je zaorat agrotronovu stepenicu koja je onak metar skoro tak da me ništ ne čudi)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Koji si traktor na kraju kupio,i dal od švercera ili gazde?
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Kupili od opga koji je vlasnik bio par godina Agroplus 85 99g s 6000 radnih sati,powershift 45/45 mjenjac,jedino nedostaje klima,ali sta ces,ne mozes dobit sve.

Bila je ponuda koju nismo mogli odbiti...traktor nakon 40 radnih sati ne trosi ulje,s lemken opalom 090 trobraznim okretacem se igra,rotodrljaca 2.5 metara takodjer mu je zezancija...kao da ima bar 50ks vise od zetora koji je umirao s istom.

Jedna jedina mana zasad ide samo 35 po brzinomjeru,sto je 30 po gpsu,treba ga spojit na diagnostiku i vidjet sta se moze.
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
najajči mi je lik što prodaje ovaj agrotron

http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-fahr-agrotron-106-oglas-7352919

Pitam ga po slikama izgleda očuvan, kakav je uživo, kaže odličan, dođem tamo i pitam ga šta to je to nije taj traktor,kaže je ali su slike kad je dovezen iz francuske,pa koliko je kod vas,kaže 5 godina :mur:

ja i stari gledamo i ne vjerujemo (mislim ono uspio je zaorat agrotronovu stepenicu koja je onak metar skoro tak da me ništ ne čudi)

Tog Agrotrona sam ja s bratićem išel pogledat, taj traktor nisi mogel pogledat. Traktor je baš uništen.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
jako jako teško je išta dobrog naci...gladali smo od valjda 97 do 2008 god traktore i sve je to više manje isti vrag,malo je falilo da se ne ide nešto novo kupovat jer traženje nije imalo više baš nekog smisla

Jako loš je bio i ovaj

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-agroplus-100-oglas-13030644

unutra sve uništeno,plastike oko ventilacije potrgane,vide se tragovi gdje izgleda kao da je zakuhao...i najbolje što vecina ni skužit nece nosač kardana zavaren za karter,pretpostavljam raspao se ležaj i istrgnuo van nosač,i čep za mjerit ulje nema,zavezan komad najlona,onda je bar svima jasno kako se pazi i kontrolira ulje :icon_rolleyes:
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vucko, daj predstavi malo svoj traktor u temi deutz-Fahr!

Daj slika oko njega i iznutra!
 

gavro

Novi član
Tu od
29 Tra 2023
Poruka
1
Pozdrav uvezao sam traktor iz francuske ima blokiranu 4 brzinu dali tko zna gdje mu bude blokada
 
Na vrh