• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Torpedo 4506S (Remont)

peter1995

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Poruka
8
Dobro večer svima !

Sem Peter, dolazim iz Slovenije( Rogaška Slatina). Po preofesiji sem automehaničar. Riječ je ovaka: kod kuče imamo ovaj traktor, i nije radio više godina, traktor je v lošem stanju. Odlučio sam se da zaradim remont na njemu. Karoserija i drugo se že popravlja. Ostao mi je samo motor in menjalnik. Zanima me obstaja možda kakva remont knjiga koja opisuje sve zadatke koje moram zaraditi, trebala mi bi še kniga o sestavnih delih ?? Za vašo pomoč se puno zahvaljujem !

Opravičujem se za slabo hrvaščino, nadam se da sam bio dosta razumljiv.

Pozdrav iz Slovenije ! :D:
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Dobro došao. Remont knjigu za Torpedo budeš teško našao. Možda lakše je kupiti preko e-baya iz Njemačke za Deutz 4006 (cca. 25 eura).
Imam knjigu s rezervnim djelovima za TD 4506 i knjigu za upotrebu i održavanje. Javi mi se preko privatne poruke da ti pošaljem link.
Sretno s popravkom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh