• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo nedavno nabavio malo bolje racunalo nabavio i ne mogu se rijesiti starih poroka 😂
Ako netko mozda prati ovako nesto, pretplatite se na kanal i lajkajte videe, to mi puno znaci.

 

mpx

Novi član
Tu od
3 Lis 2021
Poruka
1
Pozdrav,
s obzirom kako se bliži izlazak FS 22 odlučio sam oživjeti temu.

Igra mi se čini ambicioznija i naprednija u odnosu na prethodnike.


Više moguće saznati na službenoj mrežnoj stranici.

Primijetio sam kako među tzv. gamerima vlada podsmjeh kada se priča o farmerskim videoigrama. Stoga sam odlučio pokrenuti Facebook grupu za istinske fanove farming simulatora. Koliko shvaćam, hrvatska zajednica okupljena na društvenim mrežama u ovome trenutku nepostojeća. Nadam se kako ćemo se skupiti u što većem broju. I stvoriti zdravu zajednicu igrača i fanova.

Planirate li nabaviti novo izdanje (za PC ili konzole) ili ste zadovoljni s prethodnom igrom?
I kada i kako ste prvi puta saznali za Farming Simulator?

Kod mene sve krenulo kad je prije cca 10 godina +/- mlađi brat pitao postoji li kakva farmerska igra. Rekao samu da ne postoji, a on je proveo dan googlajući i otkrio FS. Nisam redovan igrač, ali ono što sam vidio me je oduševio. Videoigre nisu samo napucavanje i akcije, i drago mi je što ovakve simulacije imaju brojne fanove i uspijevaju na tržištu.

Kakva su vaša iskustva sa Farming Simulatorom? :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Prednaručio sam FS 22 Season update za PC, volim igre, ali nemam baš puno vremena čak ni u zimi. FS svaki je već standard u kolekciji.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Malo mi je razočaranje kaj je svake godine skoro pa "isti", slično kak i Pes i Fifa, uvijek tu bude neš novog ali nikaj revolucionarno, malo promijenit fiziku i tak, a ne da oruđem doslovce 'crtaš' po zemlji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh