• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fergomil

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Pozdrav svim forumašima. Moje ime je Milan , živim na selu u Istri. Prvi put sam na bilo kojem forumu.

Od mehanizacije posjedujem motokultivator labinprogres sa priključcima, pila, trimer husquarna.
Kupio sam traktor imt 539 pa stigli i problemi a prateći ovaj forum pokušavam nešto naučiti.
Lipi pozdrav.
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Pozdrav administratoru i zahvaljujem na dobrodošlici.
Izvinjavam se što sam u svojem predstavljanju na mjestu teme napisao "predstavite se" umjesto korisničko ime.
To je početnička greška s obzirom da sam prvi put na forumu.
Imam jednu sugestiju, ako dopuštate, s obzirom na dio "predstavljanja".
Mislim da bi bilo dobro da dio "predstavljanje" bude na popisu gdje je traka sa "forum, što je novo, članovi ..." kao prva postavka.
To bi bilo dobro jer ja sam na taj dio slučajno naišao nakon puno pregleda sadržaja.
Isto tako u djelu predstavljanja bilo bi jasnije da u polju gdje piše "tema" piše "korisničko ime".
Što se tiče novih postova, bit će ih, samo želim dobro proučiti prijašnje postove koji govore o problemu koji imam.
S nadom za razumijevanje i dobru suradnju želim Vam lipi pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh