• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiat 566

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gogo, uopće sam prestal pratiti Same traktore na njuškalu, a ovj mi je baš zanimljiv sad doksam ga videl, moram nazvati i otići pogledati!

Puky, jel ima kabinu taj 480?
Jel mi moreš zaljepiti kakvu sliku, ili barem sliku s neta ako ima koji isti takav?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zanimljiv traktor u svakom slučaju, ali to mi je sad preslabo. Da nemam ovaj moj dvoredni berač...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Da se kupit za 50 000kn,da bude DV,isto kak i ovo kaj sad kupujes..
Pratis njuskalo pa znas,za dvoredni berač ovaj Fiat samo kopčaj kad ga budeš premještal po dvoru..

Taj Fiat,kabina ko da ideš u konzervu ribe,nema ravni pod kabine,mjenjači komplicirani,i jos lagan i slab..
Nemoj 565 davat za to,sramotno bi bilo..

Onaj Samek je več bolji izbor..Em je kabina zatvorena kak treba,i mjenjači sastrane..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To i ja mislim,bolja kabina,brži u transportu...
Nije tako lijep na izgled,ali Fiata je švercer uglancao,i to sve prva kiša spere.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ovaj fiat ne vrijedi brat bratu vise od 5000-5500 soma€ +za gume jos 500vric:a imt 565 ne more donit ladne vode ovaj fiat,to ak mislis sa njim vuc dvoredni berac mores al ko sta marko kaze vuc po dvoristu.:(rofl):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ne sviđaju mi se ti stari dajci, jest da su to sigurno bolji traktori od imt-a, no kabina je i dalje na mjenjaču, mjenjač među nogama, buka slična ko i na imt-u, onda radije gledam onaj Same se oglasa, ako prodam moj 565, mrvicu dodam i imam za tog samea, a zadovoljio bi pod uvjetom da je dobar, nema kompresor jedino.
Planiram ga u nedjelju otići pogledati.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Aham, pa da ti najbolje znas kaj hoces, ja sam samo tak predlozil :)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
Dobar je Deutz, tesko je nac da je u dobrom stanju jos da je koja slika iz kabine .
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Broj sasije ti se nalazi pokraj spere prema kocnicama, sest brojeva bi trebalo biti utisnuto.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Hvala,ipak sam ga bio uspio pronaći,ima ga s desne strane iza mjenjača,na bloku diferencijala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Kakvo ulje za seriju 66, za hidrauliku i koliko ide u 766 ako netko zna? Dali je isto ulje i hidraulika i getriba?
 

Najnoviji postovi

Na vrh