• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gravidnost kobila

Nemanja619

Član
Tu od
15 Tra 2018
Poruka
93
Imam kobilz staru oko 6-7 godina. Sredinom avgusta se ozfrebila dobila zdrebca i nakon 8 dana smo je pustili pod konja i normalno ga je primila :icon_lol: e sad ima vec 4ipo meseca skoro kako smo je pustali. Kad cu znati da li je ostala suzdrebna? I do koje su godine one polno zrele?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,861
Ultrazvuk kolega..inaće preporučam da se javis svom veterinaru jer on će ti najbolje znati objasniti što pitaš.
Ovdje rijetko dobiješ odgovor u roku par sati,a koliko vidim imaš dosta životinja pa se opremi literaturom i čitaj..tako mi je i samome..nemam koga pitat,imam veterinara i literature na internetu koliko ti srce želi i to je to.
 

dammic0495

Novi član
Tu od
9 Sij 2019
Poruka
3
Pa kao što ti je kolega rekao najsigurniji je ultrazvuk,ali možeš je odvesti i kraj pastuha i gledati njenu reakciju.Ako ga odbija od sebe i baca se na njega znaš da je ždrebna. Nisi siguran 100% ali ništa te ne košta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh