• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurliman 468

muris_b

Novi član
Tu od
18 Stu 2021
Poruka
5
Pozdrav
Novi sam na forumu ,pa nadam se da ce te imati razumijevanja.
Imam sljedeci problem na Hurlimanu 468 ,,hidroulika radi nema problema,,volan ide lagano,,poluge rade ali bio on opterecen ili ne ,,u radu ili u mirovanju pocinje da grije ulje u sistemu hidroulike ,,filtere zamjeniio ,,ulje novo nasuo ,,,pumpu novu nabacio i opet se desava isto .
Ima li neko ko bih znao o cemu se radi li da daa neki savjet sta mi je raditi .
Unaprijed hvala
 

muris_b

Novi član
Tu od
18 Stu 2021
Poruka
5
Ma bude bas vruce ,jutros uzorao oko 3 duluma sistem se ugrijao ne mozes rukom drzat
 

muris_b

Novi član
Tu od
18 Stu 2021
Poruka
5
Pozdrav drugovi
Imam problem sa pregrijavanjem hidroulike.
Zamjenjeno ulje,svi filteri i pumpa,skinut cilindar hidroulicne kocnice,sumnjao na njega ali nije...
U pitanji je Hurliman 468
 

muris_b

Novi član
Tu od
18 Stu 2021
Poruka
5
Pozdrav
Novi sam na forumu, imam Hurlimana 468 Prestige,,imam problem zagrijavanja ulja hidroulike u sistemu ,promjenjena pumpa ,ulje i svi filteri i opet se zagrijava
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ajd, molim te, nemoj otvarati novu temu svaki put za isti problem.
Da netko zna, odgovoril bi ti i prije.
 

Hurliman 468

Novi član
Tu od
3 Srp 2022
Poruka
1
Pozz. Da li neko ima uputstvo za rukovanje ili radionicki prirucnik za hurliman 468 prestige
 
Na vrh