• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann H 468 Prestige

amok

Novi član
Tu od
11 Kol 2011
Poruka
6
Nedavno sam kupio Hurlimanna H 468 Prestige, godina proizvodnje 1990. Nisam se nikada sustretao sa ovakvim traktorima, pa bih vas zamolio ukoliko imate neka svoja iskustva ili savjete da iznesete.

Odmah kada sam ga kupio dosao sam do problema, gdje prekontrolisati sva ulje (kocnice, hidrauilka, itd) i koja se gdje sipaju. Ako mozete malo da me uvedete u ove vode.

Hvala.
 

ema1234

Novi član
Tu od
8 Ožu 2014
Poruka
3
Jasam imo hurliman H468 al nije prestige i stari je od tog vaseg al toje sve isto na tom traktoru je jedno ulje za volan,hidrauliku,kipanje itd.Jasam sipo INA Trans Hidrol JDT50 nivo tog ulja provjeravate pozadi pored pufera gdje zakacate plrikolicu ima jedan stakleni krug kad stavite traktor na ravno mjesto taj krug mora bit popunjeno uljem i tad ima unjem dovoljno ulja odozgo ima cep za sipanje pored utičnica za hidrauliku. Ulje u motoru ima svoj mjerac a tamo naprije negdje ispod haube mora bit mala boca od ulja toje ulje za cilindre kocnica i cilindar od kvačila tuse sipa ATF toje sve stose tice ulja
 

amok

Novi član
Tu od
11 Kol 2011
Poruka
6
Jasam imo hurliman H468 al nije prestige i stari je od tog vaseg al toje sve isto na tom traktoru je jedno ulje za volan,hidrauliku,kipanje itd.Jasam sipo INA Trans Hidrol JDT50 nivo tog ulja provjeravate pozadi pored pufera gdje zakacate plrikolicu ima jedan stakleni krug kad stavite traktor na ravno mjesto taj krug mora bit popunjeno uljem i tad ima unjem dovoljno ulja odozgo ima cep za sipanje pored utičnica za hidrauliku. Ulje u motoru ima svoj mjerac a tamo naprije negdje ispod haube mora bit mala boca od ulja toje ulje za cilindre kocnica i cilindar od kvačila tuse sipa ATF toje sve stose tice ulja

Zemo hvala na odgovoru.
Neke stvari sam provjerio ali mi je ovo za hidrauliku, volan, kipanje, itd. malo problematicno nisam znao gdje da provjerim, pa me je bilo i strah raditi sa traktorom jer ne znam koji mu je nivo ulja. Ja sam prije imao Rakovicu a sad Hurlija, pa mi je to isto ko golf i mercedes, mnogo nepoznanica itd. Sve u svemu hvala ti mnogo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh