• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ihc 745

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Bas danas vozio jednog 745-S, ja boljeg nisam vozio te snage i tog godista...mjenjac kod volana 4 brzine, 2 gore 2 dolje, drugi s lijeve strane, brze, spore, rikverc (taj je tako lagan da to nije za vjerovat) ovaj gore sinhroniziran, hidraulicni volan, ide skoro 30 :p mozda i da slabo sam gledao na sat, ali sve u svemu strava traktor..a tek zvuk, zviždi! Eh volio bi imati jednog 844 XL dupljaka, to bi mi bio taman, ;) ili cak 745XL, strava strojevi :)
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Pa svi ihc-i B serije imaju iste mjenjače i kako kažu prizvođači to je najbolja takozvana perfect serija,a to su 554,644,744,844,743,745,856xl,743xl,745xl,844xl,samo što xl ima mjenjače sa desne strane sjedala,najbolji traktori(bilo koji) sirova snaga,a da ne govorim o potrošnji,ihc,fendt i njemački deutz najmanji potrošači:icon_syda:
 

Igor cuk

Novi član
Tu od
12 Stu 2020
Poruka
5
Imam problem s hidraulikom na International 745s. Sporo mi diže i spusta poluge a kipa i volan rade dobro
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Igor cuk

Novi član
Tu od
12 Stu 2020
Poruka
5
Pitam gdje je problem na traktoru internacijonal 745s da li ima neki filter ili su u u pitanju neke gumice
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Promjeni filter i ulje jer očito da nitko nije od Franje Jozefa prvog pa onda dalje.
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Evo gde se nalayi filter i kako izgleda.
 

Prilozi

  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    71.2 KB · Pregleda: 16
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    15 KB · Pregleda: 16

Najnoviji postovi

Na vrh