• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Informacija ŠTORE 50x/40x

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pozdrav trebam jednu informaciju.. Stavio sam ovdje,, ne znam gdje drugdje :icon_thumright:

Dakle trebam info da li je zvono getribe isto kod serije 4 i serije 5? Naravno predpostavka da je razlika samo u međuploči, ali trebam potvrdu?

HVALA!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Je, isto je. I zvono i prednja koljevka.
Motor je pripasan Štoreovim kolima, tak su dimenzije traktora potpuno identične.
(jesam li sad zaslužil knjigu? :))
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Oj ZJ..Hvala veliko na informaciji. Zaslužio si ti knjigu ali mi je original praktički otet iz ruku ali za dobru lovu. :icon_e_biggrin: Htel sam za nju 150kn, otišla za 200 bez riječi. Očito jako potražna roba. Imam ti samo onu kopiju koju kažeš da nije nešto. Jbga nisam stigel ni poslat ni nanovo skopirat. Bilo je daj dam.. :cool:
 

Gtonek

Novi član
Tu od
1 Stu 2016
Poruka
29
Pozdrav, i ja trebam informacijo
Koliko težke utege stavljate sprijeda na štore 504, 100, 150 ili više kg.
Hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa ja bi reko koliko ti treba , najbitnije da ih skineš kad ti ne trebaju

ja stavljam 100 kila , po potebi još dva muža svaki na jedan kotač ako zapne
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Napravi si utege od više kom tak da ti bude lakše kombinirati i skidati i stavljati gore.
Napravi barem 120-150kg da bi imal efekta.
A kad ih više nebuš trebal obavezno kak veli googel mešter da ti nebu težak na volanu i da ti ne dere prednje gume,a nisu baš jeftine...
Sretno sa izradom ili kupnjom.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Originalni je 3x30kg + konzola i kuka 10kg.
Nemoj pretjerivati, jer to je ipak mali traktor s (pre)jakim motorom.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije zgoreg imat više,lako se skine ako je preteško...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Gtonek

Novi član
Tu od
1 Stu 2016
Poruka
29
Originalni je 3x30kg + konzola i kuka 10kg.
Nemoj pretjerivati, jer to je ipak mali traktor s (pre)jakim motorom.

E, to sam htio znat, no namontirao sam 150 kg ( fe plate 3x50 kg) ,pa mogu skinuti ako bude previše.
Hvala za informacije
 
Na vrh