• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izmjena lagera na roto-malčeru

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eto.... Nakon dužeg vremena sam opet ovdje. Nedugo sam morao promijeniti lager na roto malčeru. Problem mi je bio kako i na koji nači ga podići i sigurno i bezbrižno to napraviti. Ako se sjećate, ovaj malčer sam sam napravil i stvarno je težak. Napravljen je od 10 mm-ske pločevine + ostaci koji su na njemu. I... ideja se rodila za kratko vrijeme. Video možete pogledati na linku
.
Možda nekome i pomogne .
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa ne treba ti vitlo. Samo ti treba kolotur i zid i zvežeš sajlu ili lanc i ideš na rikverc s traktorom, ne stojiš na mjestu ko kad imaš vitlo.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
I ja sam prvi put tak delal ko ti #kupljenec#. Al mi nije baš bilo ugodno ležati pod tom grdosijom.
Pa uvijek kad neki stroj sarafis kod kuce, mozes ga prvo oprati i osusiti.pa onda ides sarafit. Puno bolje. Kolega kupljenec ne moze oprati kamion na terenu.🤔
 

Najnoviji postovi

Na vrh