• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John deere 3350

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Uz sve opcije IMTova i Torpeda, gledao sam i jednog đonija.

Ovaj model nije loš, ima 101ks, cjenovno prihvatljiv, ALI....ima problem sa HI-LO brzinama, uglavnom nešto na tom djelu mjenjača, ali za sada nitko nezna što mu je, ja planirao ići pogledati, je 50 000kn za njega mislim da nije puno, jedino je problem, koliko bi koštao popravak, jel netko zna što bi to moglo biti i koliko bi koštalo??


windows 7 screenshot


free upload pictures


image upload no size limit
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Neznam koji je problem, nisam bio gledati, tako mi je receno preko moba, da kod mjenjaca nesto nestima
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
kod nas je bio jedan takav, problem je u kucistu planetarnog reduktora.
to kuciste je gizano, cca 20ak cm u promjeru, ako se dobro sicam sa 3 zubcanika...i ono se raspadne.
Susjed je to povario i vratio tako, ja bi na njegovom mjestu taj komad napravio iznova...iako nije bas jednostavan
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Kolega mi je pričao da je na 3650 platio slaganje Hi Lo 30000 kn, serviser ovlašteni je slagao.
I uz tih 30 000 smatram da taj traktor nije skup, a opet ne mora biti da je uopće toliko...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Dobra je to cifta, ima još 2 u oglasniku, oko 100 000kn im je cjena, ako treba složiti taj mjenjač, pa prednje gume, dođe se do te cifre.
 

Najnoviji postovi

Na vrh