• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6110

MilanB

Novi član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
10
Poštovani forumaši trebam pomoć.Na JD 6110 ugradio sam prednji kardan(polovno).Nisam dobio uz njega el-magnetni ventil koji ga uključuje i isključuje.Kardan je ZUIDBERG.U NC OS kažu da ga nemaju u katalogu.Nešto sam saznao da bi taj ventil trebao imati 3 izvoda pa me to buni kako ga spojiti.Navodno ga treba spojiti na niski tlak 12 bara koji ide na mjenjač.Nije mi jasno gdje točno.Da li netko ima radionički priručnik ili je već to radio.Još da kažem na samom kućištu kardana ima samo jedan priključak za crijevo 3/8.Molio bih za savjet ako netko zna.Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh