• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere Lanz 500

Z

Zlatko

Guest
Pozdrav svima!
Našao sam kod susjeda u šupi ovaj traktor, stoji već par godina unutra. Jel znate možda nešto više o njemu snaga, broj brzina , itd.
Jel ima možda netko od vas sličan traktor?
Nadam se vašim odgovorima i unaprijed zahvaljujem na pomoći.
Zlatko
 
R

ROKI

Guest
Imao sam jednom priliku voziti John Deere Lanz sa tamićevim motorom. Jedini dojam koji sam stekao je da je traktor spor i mislim da radni režim motora nije prilagođen traktoru.
 
Z

Zlatko

Guest
Pozdrav!
Hvala svima na informacijama, puno ste mi pomogli.
Ovo sa zamjenom motora je vrlo zanimljivo, budem pogledao ako motor nije ispravan, ima susjed i motor od tamića u šupi!
Bosch pumpu već bude neki majstor prilagodio.
Hvala još jednom!
 
J

jd2250

Guest
Jel zna netko možda dal John Deere 2250 ima grijač za pomoć kod paljenja po zimi??
 
C

cimpy

Guest
ja imam slicnog j.d.lanz 310! traktor je legenda ima 12 brzina napred i 3 otraga! moj ide normalno ko mali ferbuson!
 
C

cimpy

Guest
Slika005-2.jpg
 
C

cimpy

Guest
to ti je 42 konja! ko bog je malo troši,okretan,težak a jak!
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ima jedan John Deere 500 u obližnjem mjestu (točno tako piše na naljepnici). Koliko sam vidio iz auta nigdje ne piše Lanz, jesu to onda dvije serije ili jedna? :scratch
Inače zgodan traktorič, a vjerojatno je i na prodaju jer se kod tog čovjeka stalno nešto prodaje.
 
M

matija091

Guest
ja sam naslijedio jonh deere lanz 500, ali je mašina od neke rakovice gore i traktor mi je užasno spor. imt 539 ga prestigne bez problema. tko god da je ovo spajao nije dobro napravio posao. Čak su i pokušali stavit servo volan, ali bezuspješno....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A koj si mi ga ti iz Ferdinandovca ako se sme znati???
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
John Deere Lanz 310 ima 32ks, a 500 su bili sa 36 i 38 ks:icon_winkle: ali su bile i jače izvedbe sa istim motorima samo sa drugač poštelanim pvp.
to mi je prvotno bilo u planu za kupit, i prva liga su mi ti traktori. djeluju mi jako kvalitetni i robusni
 
Posljednje uređivanje:

Mikolok

Novi član
Tu od
15 Svi 2016
Poruka
1
Pozdrav, ako netko zna gdje mogu nabaviti spremnik ulja za hidrauliku John Deer Lanz 300, 500, 700. neka mi se javi na mob: 098606743.
 

Patrick Smajić

Novi član
Tu od
26 Ožu 2019
Poruka
1
Ja imam problem imam lanz500 tamicev motor i fali mi nastavak kardana a neznam mjere ako neko zna di se moze kupit neka javi
 

Najnoviji postovi

Na vrh