• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jossip

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Bavim se pčelarstvom, imam nešto kokoši i mislim se širiti jer ljudi hoće domaćih jaja, imam brajdu i radim vino za sebe cirka 150-200 litara, imam imt 533 pa se vozam po selu i kordunskim brežuljcima, inače nikada nisam koristio umjetno gnojivo niti sam špricao voćke sa ičim, jedino sam modrom galicom znao preći brajdu ali to je bilo jednom u 20 godina, uvijek me fascinira kada se govori o prskanju voćaka, brajde, pa recepti za izradu vina, pa koncentati za kokoši..jedini savjet je da probate uzgojiti hranu što čistiju pustite koncentrate i prskanja
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro nam došel! :love:

Koju sortu hibrida uzgajaš na brajdi? Moja brajda je malo manja i imam seksardu. (y) za uzgoj na prirodni način.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
mislim da je direktor, sada koja sorta izabela itd ne znam, nisam ju nikada (jednom stajskim gnojem) gnojio niti špricao, ali već par godina režem drastično jer se malo raspojasala, ima grane po 5,6 metara u stranu i pri vrhu gusta iako sam ju obrezivao, sada ju režem na 1,5 metara od zemlje i kreće obnova, tako da svake godine obnovim 5,6 čokota, primjetio sam na obnovljenim čokotima da je grožđe puno konzistentnije, ne runi i krupnije je (ne raspucava se) ali i slađe jer nije u nekoj hladovini od lišća i granja...tako da mislim kada obnovim cijelu brajdu da ću možda nastaviti svake godine rezati do 1,5 metara dio čokota pa neka se opet obnavljaju, međutim šta je zanimljivo kod nje je to da uvijek rodi bio mraz u proljeće, bilo kišno razdoblje, suša, jedne godine je tuča udarila i to je preživjela ali sigurno da ovi obnovljeni čokoti to ne bi mogli preživjeti jer više nemaju kišobran od lišća i granja, evo to su neka moja iskustva, skoro dobivam volju da ju proširim jer imam zemlje a bila bi dobra i za rakiju jer svake godine rodi
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Direktor je općenito najčešći naziv za direktno rodne hibride. Kod mene takvo bijelo grožđe zovemo direktor ili noha (noja). Crno (crni direktor) ima više vrsti. Ja poznam dvije, izabelu i seksardu. Obadvije imaju intenzivan voćni miris, ali je seksarda malo slatkija i čini mi se zeru ranija. Kad zori, miriši cijelo dvorište.
 
Na vrh