• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kipor Dizel pumpa za navodnjavanje iskustva

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
IMG-20210509-WA0002.jpg IMG-20210509-WA0008.jpg IMG-20210509-WA0004.jpg
Pozdrav, da li je ko imao iskustva sa ovakvim motorima i pumpama,danas sam kupio polovnu u super stanju ,treba mi za navodnjavanje sistemom kap po kap izvor rijeka
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
jeli to lambordini motor?ti su motori dobri samo mijenjaj ulje redovito. i on ti mora na poklopcu glave imati odušak. taj odušak ljudi začepe pa prodaju motor kao novi jer kroz taj odušek bješi kompresija jako kada je motor loš.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Nisam probo jos,jesam onako na crijevo vatrogasno cisto da vidim pritisak i izgleda da je jak skoro ne moze da se drzi u rukama vatrogasno crijevo,a za odusak i ne znam da ima bas cu pogledat,ovaj sto sam uzeo radio nesto malo samo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nije lombardini, tak da odušak ne moraš ni tražiti.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pa znam da nije al eto kontam reko da mozda nema i ova ali nema sad sam gledo
 
Na vrh