• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Konji

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
ako koga zanima,ovu subotu tj 3.5 u 12 sati u Krizevcima(centar za reprodukciju) odrzava se aukcija konja.. to su konji za sport,ima nesto belgijskih i onih koji su ozdrebljeni kod nas ali isto bobri papiri..opcenito vrlo dobra genetika, konji su navodno od jednog poduzetnika i bivseg saborskog zastupnika kojem se sada sudi(znaci nisu bili jeftini kad su kupovani).. ako koga zanima neka nade broj od CRSH i raspita se..
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
CRSH je uvozio kobile i pastuhe iz Belgije, al na njihovoj ergeli u Lemešu je bio i reprodukcijski centar za HH, hoće li i oni na aukciju? Kakove su početne cijene?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
ako koga zanima,ovu subotu tj 3.5 u 12 sati u Krizevcima(centar za reprodukciju) odrzava se aukcija konja.. to su konji za sport,ima nesto belgijskih i onih koji su ozdrebljeni kod nas ali isto bobri papiri..opcenito vrlo dobra genetika, konji su navodno od jednog poduzetnika i bivseg saborskog zastupnika kojem se sada sudi(znaci nisu bili jeftini kad su kupovani).. ako koga zanima neka nade broj od CRSH i raspita se..
Jel bio netko na ovoj aukciji? Čuo sam da su konji prodani za smješne cijene.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Pozdrav, imam jedno pitanje, negdje sam čuo da konji i ovce ne mogu biti zajedno na ispaši, navodno konjima smeta taj miris ovaca, pa ako netko nešto zna o tome neka se javi.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nisam za to čuo, čak sam i na par mjesta onako u prolazu vidio da su skupa na ispaši.
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Ja sam to čuo za krave! Tako bar pričaju u Dalmaciji, točnije u Dalmatinskoj Zagori!
Ljudi koji imaju kravu-dvije "polude" kad im netko pretira ovce preko pašnjaka gdje napasaju krave! Kažu da tad trava smrdi i krave ju ne će jesti već samo muču!
E sad za konje ne znam....
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Sve je to stvar navike.. Moj kolega ima sve žive životinje na hrpi i sve su na istom pašnjaku, i nitko nikome ne smeta.
 

Tomi

Novi član
Tu od
31 Svi 2015
Poruka
17
Pozdrav...evo ovako...posto sam veliki ljubitelj konja ja i stari smo si priuštili nevolju kakva na nije trebala kupili smo HH ždrijebe star 10mj fuks konj je preljep ii sad on nema papire sta sad..što sve treba da se on žigosuje i ima sve papire ..od oca i majke zna se samo majka....:(devil):
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Možeš zvati u HPA da ti dođu cipirati jer je i tak uzgojno nevaljano. To zadovoljstvo te bude koštalo 300tinjak kuna...
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Ovce su prenosioci bolesti konjima i ne preporuča se da su skupa ako ne moraju biti.
A konji ne vole svinje čak ih se i boje te im njihov miris smjeta!
 
Posljednje uređivanje:

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Moji konji kradu hranu svinjama preko ograde.moral sam maknuti kopanje u najdalji cosak.
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Sve ti pise osim da je stara punih 14 godina i da daje dobru zdrebad i to musku.navedeni pastuh je vrlo dobar i takodjer je upisan u svjetski registar.ali moze se kupiti sjeme bilo kojeg licenciranog trakenera.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Moji konji kradu hranu svinjama preko ograde. Moral sam maknuti kopanje u najdalji ćošak.

Pa daj i konjima jesti, pa ne budu morali svinjama krasti :(giggle)::icon_fU::icon_rofl:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Laik,,Kobila zgleda jako dobro ,no to je živo stvorenje i obavezno se to mora videt uživo ,i to z nekim kaj se kuži v konje,,,starost te nek ne brine ako ostaje ždrebna,,bitna je v kakvoj je kondiciji,-daš malo više kvalitetne hrane ,,i da vidiš začas kakva bude,,a to i ždrebetu dala bude,,genetika ti je tu jako bitna,osim kaj ju ja sad nebih dal pariti do početka prolječa ,jer ždrijebe dolazi na svijet kad i mlada trava ,a kaj češ bolje za konje od dobre trave i zobi...!
 

Najnoviji postovi

Na vrh