• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja i remont "raskantanog" traktora

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Velika je razlika između ovoga sto smo nas trojica napravili i sminkanja za udaju
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Mislim da je mislio na švercere koji se bave prodajom traktora,jer ima ih dosta koji samo srede ofarbaju traktor a on mehanički nije nizašta
Kaj se da zaraditi od šverca s traktorima? :confused: za aute znam da malo bolje idu a i svakom treba auto, traktor baš i ne :unsure:
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
hm :unsure: vjerojatno je to shema kak je ZJ rekel da je nabavna cijena traktora mala i onda se to malo pošarafa,pofarba i proda "muda pod bubrege"(valjda sam dobro napisal heh).Samo mislim da iskusnog majstora baš nemreju preveslat sam tak više ove jelene"lopatare" :whistle:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
A joj... Dečki moji, ne znate vi s čime se sve mešetari hahaha

Traktori su još i dobri, kod nas ima par tih što kupe za siću malo utegnu i prodaju i to tako ide... Nekad netko popuši, nekad dobro prođe, ali kako je Velečasni znao reći, lice picu prodaje.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Po toj tvojoj konstataciji ovo kaj su @MUHA i @Marko355i @ZJ, radili je kamuflaža općeg stanja i to treba zaobilaziti u širokom luku..
Tu se uopće ne radi o sređivanju za vlastiti gušt već trikovi koje koriste razni prekupci.Samo prolistajte na njuškalu što se sve nudi i po kojim cijenama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ja znam ljude koji su kupili traktore nekih , kak vi velite švercera, uvoznika i kad su došli vidjeti traktor nije bil pofarban. Ljudi su sami tražili da im se traktor pofarba da bi bil selo imalo o čemu pričati..... Naravno, riječ je o novijim i boljim traktorima.

Ove stare rage o kojima mi u ovih par navedenih modela pričamo se ne isplati ukrašavati za prodaju jer to košta ako se hoče imalo bolje napraviti, a ako se samo malo pomuše to svaka budala vidi da je uređen za udaju.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Najgore kad vidiš kod švercera da ofarba trup traktora,aj da samo limariju sredi.Po mom mišljenju takve treba izbjegavati
 

Najnoviji postovi

Na vrh