• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ladini 125 ili zetor 120

  • Temu pokrenuo zenga
  • Datum prvog posta
Z

zenga

Guest
pa dečki zanima me koji su upoznati sta je bolje frotera 120 ili ladpover 125
 
K

KRESO

Guest
mislim da je landpower 135 košta skoro isto ko i 125 .......ja za landinija sam čuo samo rječi hvale...
 
S

Sesva

Guest
Uzmi radje Landini , landini zvijer , ima ga covjek tu kod mene , nikad nikakvi kvar, super mu sluzi , jest da je njegov za vocnjak , ali opet super radi i stvarno je dobar traktor ! Od zetora bolji sto posto !
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
zetor fortera je dobar traktor al nije izdržljiv motor jer su na mali motor nabili konje i ostale gluposti dakle više se haba ako je landini 6 cilindara svakako bi ti onda njega preporučio. meni se sviđa zetor proxima comfort 8441 s full opremom super traktor dok ti ovog fortera nebi preporučio ako več biraš bolje landinija
 

Najnoviji postovi

Na vrh